فهرست این مقاله

شیشه دودی نشکن

تولید انواع شیشه دودی نشکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه دودی نشکن

 

شیشه دودی نشکن

شیشه های دودی بدون تردید جذاب ترین طرح شیشه های دکوراتیو رنگی دو رو نما محسوب می شود که در پروژه های متعددی استفاده می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل وجود دارد در این مقاله نیز به طور اختصاصی به انواع شیشه دودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دودی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بییش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه دودی نشکن را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراحعه نمایید .

 

شیشه دودی نشکن – کریستال 

شیشه های دودی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه دودی نشکن – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های دودی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکر کرد .

 

شیشه دودی نشکن – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های دودی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های دودی ۲۰ میل بکار برد به طور مثال برای تولید یک شیشه رومیزی ناهارخوری ۱۰ نفره از شیشه های دودی ۱۲ میل بکار خواهد رفت .

 

شیشه دودی نشکن – خم 

متقاوت ترین طرح شیشه های دودی که با نام شیشه خم و شیشه منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه دودی نشکن – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های دودی بکار برد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای خم اداری از شیشه دودی ۱۵ میل بکار برده خواهد شد .

 

شیشه دودی نشکن – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و سایتنا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه دودی نشکن – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه دودی نشکن ۲۰ میل بکار برد بدنی شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

 

شیشه دودی نشکن - اینستاگرام

 

شیشه دودی نشکن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه دودی نشکن را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه دودی نشکن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه دودی نشکن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های دودی نشکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فرفوش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

شیشه دودی نشکن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دودی نشکن  در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند