فهرست این مقاله

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

تولید انواع شیشه دکوراتیو بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

امروزه در اغلب کشورهای اروپایی و آمرکایی از شیشه های لاکوبل رنگی و طرح دار به جای کاشی و ام دی اف های رنگی برای پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می کنند چرا که به طبه نمای شیشه ای زیباتر و مدرن به نظر می رسد و براحتی می توان آن را تمیز کرد ، در این مقاله یکی دیگر از شیشه های دکوراتیو رنگی که با نام شیشه دکوراتیو بین کابینتی شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های دکوراتیو از جمله شیشه دکوراتیو بین کابینتی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه دکوراتیو بین کابینتی به گونه ای است که ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در نهایت هم توسط پمپ های فشار قوی و پیسوله به رنگ مورد نظر تبدیل خواهد شد .

لازم به ذکر است برای تولید شیشه دکوراتیو بین کابینتی طرح دار باید از دستگاه چاپ استفاده کرد به طوری که پس از برش شیشه ، طرح مورد نظر به دستگاه داده شده . مخازن رنگی دستگاه با رنگ های مورد نیاز پر می شود در نهایت هم شیشه داخل دستگاه قرار داده خواهد شد ، دستگاه به طور اتوماتیک طرح را به صورت رنگی روی شیشه چاپ می کند .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی سکوریت

متداول ترین نوع شیشه های بین کابینتی که در اغلب پروژه ها استفاده می شود ، همانطور که در قسمت قبلی شرح داده شده برای تولید شیشه های لاکوبل سکوریت از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا بکار می رود ، در این صورت اگر شیشه ها شکسته شود پودر خواهد شد .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های بین کابینتی لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا طرح مورد روی یکی از شیشه های چاپ شده سپس یک شیشه ساده توسط لایه PVB به شیشه طرح دار چسبیده خواهد شد ضمنا بدین شکل طرح به صورت سه بعدی مشاهده می شود .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی سندبلاست

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی تمایلی به استفاده از شیشه های رنگی برای اجرای شیشه بین کابینت ندارند بلکه استفاده از شیشه های طرح دار مات را ترجیح می دهند ، برای تولید شیشه دکوراتیو بین کابینتی سندبلاست ابتدا شیشه در ابعاد مورد برش داده شده سپس طرح مورد نظر توسط دستگاه کاتر پلاتر روی برچسب ها اعمال می شود در نهایت توسط پمپ های فشار قوی حاوی پودر سیلیس قسمت های تعیین شده روی شیشه مات خواهد شد .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی اسیدکاری شده

نوع خاصی از شیشه های دکوراتیو بین کابینتی که طرح های مختلفی روی شیشه توسط پیسوله اسیدکاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده شناخته شده است .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی حکاکی شده

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی مدرن که الگوهای مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی سه بعدی

یکی از طرح های شیشه های بین کابینتی چاپی که تصاویر مختلف سه بعدی روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود چنانچه تصویر خاصی مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های دکوراتیو که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه دکوراتیو بین کابینتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

شیشه دکوراتیو بین کابینتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BET DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه دکوراتیو معرفی شده است ، قیمت شیشه دکوراتیو بلین کابینتی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های دکوراتیو ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 80 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی رفلکس

در این طرح از شیشه های بین کابینتی از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، ابی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی تاشو 

در این طرح از شیشه های دکوراتیو شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه دکوراتیو بین کابینتی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های دکوراتیو بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاوت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی خم 

شیشه های خم جذاب ترین طرح شیشه های بین کابینتی مدرن محسوب می شود که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله یس بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد ، شیشه های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی - اینستاگرامی

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه دکوراتیو بین کابینتی

برای اطلاع از قیمت شیشه دکوراتیو بین کابینتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه دکوراتیو بین کابینتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه دکوراتیو بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه شفافیت +A صورت می گیرد ضمنا با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

شیشه دکوراتیو بین کابینتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دکوراتیو بین کابینتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.agc-yourglass.com

تیم تحریریه کولیوند