فهرست این مقاله

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

تولید شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

با توجه به قواعد طراحی دکوراسیون داخلی مدرن در اغلب پروژه ها از شیشه های رنگی در قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده می شود ، یکی از این قسمت ها فضای بین کابینت های آشپزخانه است که با استفاده از شیشه های رنگی می توان این فضا را پوشش داد از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیامند زده می شود در مرحله ی بعدی جهت سکوریت شدن شیشه آن را داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار می دهیم در نهایت هم با استفاده از پیسوله های مخصوصی شیشه رنگ خواهد شد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – لاکوبل 

متداول ترین طرح شیشه های رنگی بین کابینتی که به صورت تک رنگ تولید می شود و در طیف وسیع رنگی وجود دارد به طور مثال برای کابینت های مشکی بهتر است که از شیشه های رنگی سفید و زرد استفاده کرد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی به صورت رنگی روی شیشه ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه های بین کابینتی چاپ کرد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – حکاکی 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – لمینت 

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های بین کابینتی لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه رنگی با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از شیشه های رنگی بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BET DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است .

قیمت شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رنگی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – کریستال

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – طرح سنگ 

جدیدترین طرح شیشه های رنگی بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه چاپ می شود ، این نوع از شیشه های رنگی با نام شیشه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – مشکی 

محبوب ترین طرح شیشه های رنگی بین کابینتی بدوت تردید شیشه رنگی مشکی محسوب می شود به طور مثال برای آشپزخانه ای با کابینت های سفید باید از شیششه مشکی لاکوبل بکار برد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد 200 * 340 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل سکوریت بکار برد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – رفلکس

طرح خاصی از شیشه های رنگی مدرن و لاکچری که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش ، سبز و دودی وجود دارد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – تاشو 

در این طرح از شیشه های رنگی مدرن شاهد سیستم تاشو خواهبد بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تشاو بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رنگی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه - اینستاگرام

 

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال و سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رنگی بین کابینت

شیشه رومیزی

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت ها آشپزخانه

شیشه رنگی برای میز

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی بین کابینت آشپزخانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند