فهرست این مقاله

شیشه رنگی رومیزی

تولید انواع شیشه رنگی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

شیشه رنگی رومیزی

 

شیشه رنگی رومیزی

همانطور که در مقاله های دیگر به کرات شرح داده شد شیشه های رنگی به دو دسته ی شیشه دو رو نما و یک رو نما تقسیم بندی می شوند ،  حالت یک رو نما در واقع همان شیشه های رنگی ساده با ضخامت های مختلف هستند اما شیشه رنگی رومیزی یک رو نما به شیشه های لاکوبل رنگی گفته می شود که پشت شیشه رنگ خواهد شد .

برای تولید شیشه رومیزی از شیشه های مختلفی می توان استفاده کرد اما با توجه به اینکه در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن روانشناسی و کارشناسی رنگ ها بسیار حائز اهمیت است به طبه استفاده از شیشه رنگی رومیزی فراگیر شده است ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه رومیزی رنگی در ایران تا کنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه های رومیزی رنگی را تولید کرده است .

 

شیشه رنگی رومیزی دو رو نما

شیشه های رنگی دو رو نما امروزه در اغلب کارخانه ها تولید می شود اما کیفیت و شفافیت شیشه های تولید شده متفاوت است ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، مسی ، برنز ، دودی ، آبی و سبز تولید می شود که معمولا ابعاد جام ها 220 * 320 سانتی متر می باشد ، شیشه رنگی رومیزی دو رو نما در قسمت های مختلفی مانند شیشه های پنجره نیز استفاده می شود .

به عنوان مثال برای میزهای ناهارخوری چوبی قهوه ای از شیشه برنز و مسی بکار برده می شود در حالی که برای میزهای ناهارخوری چوبی سفید از شیشه های شفاف و دودی استفاده خواهد شد لذا شیشه رنگی رومیزی باید با توجه به رنگ میز انتخاب شود در غیر این صورت نمای میز زیبا به نظر نخواهد رسید .

 

شیشه رنگی رومیزی یک رو نما

شیشه های لاکوبل رنگی ابعاد استاندادی نداشته و با توجه به نیاز تولید می شوند به طوری که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده می شود توجه نمایید که نوع شیشه در تولید شیشه رنگی رومیزی تاثثر بسزایی دارد زیرا استفاده از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر به طبع به دلیل شفافیت بسیار بالا موجب زیباتر شدن شیشه روی میز خواهد شد .

در مرحله ی بعدی از تولید شیشه رنگی رومیزی ، شیشه ی برش داده شده را داخل دستگاه چاپ روی شیشه قرار داده و مخازن دستگاه را با رنگ های مورد نظر پر می کنیم در نهایت هم با فشردن کلید روی دستگاه فرآیند اتوماتیک رنگ آمیزی شیشه صورت می گیرد .

 

شیشه رنگی رومیزی جلو مبلی  

تولید شیشه میز جلو مبلی رنگی در طرح های مختلفی انجام می شود البته ابتدا با توجه به ابعاد میز ضخامت شیشه تعیین خواهد شد ، در طرح های جدید اجرا شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند میز شیشه ای جلو مبلی رنگی نیز تولید شده است به طوری که میز به صورت تمام شیشه ای خواهد بود .

 

شیشه رنگی رومیزی تلویزیون

شیشه میز تلویزیون معمولا ابعاد استاندارد 120 سانتی متر طول ، 30 سانتی متر عرض و 40 سنتی متر ارتفاع را دارد ، در چند سال گذشته شاهد تولید شیشه میز تلویزیون رنگی مشکی یک رو نما بودیم اما در طرح های جدید رنگ های مختلفی استفاده می شود ، میز شیشه ای تلویزیون در دو حالت تمام شیشه ای و شیشه ای استیل تولید می شود .

 

شیشه رنگی رومیزی اداری

در شرکت های بزرگ معمولا لوگوی مجموعه به صورت رنگی روی شیشه رومیزی قرار داده می شود برای تولید شیشه های میز اداری طرح مورد نظر را از طریق درگاه های ورودی وارد دستگاه کرده سپس مخازن رنگی را با رنگ های مورد نظر پر می کنیم  .

 

شیشه رنگی رومیزی ناهارخوری

با ست کردن رنگ های شیشه میز ناهارخوری و سایر شیشه های رومیزی در خانه می توان طراحی دکوراسیون داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا داد برای مشاهده انواع شیشه های رنگی رومیزی به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

شیشه رنگی رومیزی طرح دار

تولید شیشه های طرح دار نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده تا جایی که حتی در تولید شیشه های رومیزی از شیشه طرح دار استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از دستگاه چاپ روی شیشه استفاده خواهد شد .

 

شیشه رنگی رومیزی کریستال

تولید شیشه های رنگی لاکوبل با شیشه های مختلفی صورت می گیرد اما شیشه کریستال با شفافیت بسیار بالا بهترین انتخاب برای تولید شیشه های رومیزی رنگی به شمار می رود ، در صورت استفاده از شیشه های کریستال برای تولید شیشه رومیزی رنگی به طبع رنگ شیشه بسیار شفاف تر و زیباتر به نظر خواهد رسید .

 

شیشه رنگی رومیزی گرد

شیشه های گرد رومیزی به طور کلی به دو صورت دستی و اتوماتیک انجام می شود معمولا برای برش شیشه های با قطر کمتر از 130 سانتی متر ار روش دستی و برای برش شیشه هیا با قطر بیش از 130 سانتی متر از دستگاه استفاده می شود .

 

شیشه رنگی رومیزی حکاکی شده

با بهره گیری از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد قیمت شیشه رومیزی حکاکی شده تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی رومیزی اسید شور

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی رنگی که فرآیند اسید کاری روی شیشه صورت می گیرد ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است ، شیشه رنگی رومیزی اسیدشور در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

شیشه رنگی رومیزی آشپزخانه

برای تولید شیشه های رومیزی آشپزخانه نیز در اغلب موارد از شیشه رنگی ساده و طرح دار استفاده می شود به طور مثال در برخی از پروژه ها تصاویر میوه و سبزیجات روی شیشه رومیزی چاپ خواهد شد .

 

شیشه رنگی رومیزی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رنگی رومیزی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه رنگی رومیزی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رنگی معرفی شده است قیمت شیشه رنگی رومیزی دو برابر شیشه های رنگی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه رنگی رومیزی اکریلیک

در این طرح از شیشه های رنگی با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه رنگی رومیزی اکریلیک محبوب ترین طرح شیشه های رنگی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های رنگی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه رنگی رومیزی میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های رنگی لاکوبل نیز استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از شیشه لاکوبل مشکی بکار برد .

 

شیشه رنگی رومیزی جزیره 

برای تولیر شیشه های روی جزیره باید از شیشه های رنگی 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه روی یک جزیره با ابعاد 100 * 200 سانتی متر باید از شیشه رنگی 10 میل بکار برد .

 

شیشه رنگی رومیزی مشکی 

محبوب ترین طرح شیشه های رنگی رومیزی بدون تردید شیشه مشکی یک رو نما محسوب می شود به طور مثال برای یک میز استیل تقره ای باید از شیشه های ضخیم مشکی لاکوبل بکار برد .

 

شیشه رنگی رومیزی ضخیم 

برای تولید شیشه های رنگی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه رنگی ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضخیم بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رنگی رومیزی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زبیبای شیشه ای از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ،

 

شیشه رنگی رومیزی - اینستاگرام

 

شیشه رنگی رومیزی - واتساپ

 

ابزار شیشه رنگی رومیزی

  • تخت مات و یراق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

 

شیشه رنگی رومیزی

 

 

روش های ثبت سفارش شیشه رنگی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند

جهت اطلاع از قیمت شیشه رنگی رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 02188862191209128235242 09214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رنگی رومیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رنگی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرنترین دستگاه چاپ روی شیشه و سندبلاست صورت می گیرد ضمنا تمامی شیشه ها دارای کیفیت +A  می باشند .

 

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

شیشه رنگی رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رنگی رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند