فهرست این مقاله

شیشه رومیزی سه پله

تولید انواع شیشه رومیزی سه پله در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه رومیزی سه پله

 

شیشه رومیزی سه پله

امروزه با توجه به تولید میزهای مختلفی که در صنایع چوبی و سنگی تولید شده است ، تنوع شیشه های رومیزی نیز بسیار بیشتر از گذشته شده به طوری که حتی میزهای تمام شیشه ای نیز در طرح های متنوعی تولید می شود ، در این مقاله به بررسی یکی دیگز از شیشه های رومیزی جدید که با نام شیشه رومیزی سه پله شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه های رومیری از جمله شیشه رومیزی سه پله را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@  مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به گونه ای است که ابتدا الگوی میز با استفاده از کاغذهای الگو گرفته می شود سپس با استفاده از دستگاه CNC و MASTER شیشه در طرح مورد نظر برش داده می شود در نهایت هم ابزار شیشه رومیزی زده خواهد شد ، برای تولید شیشه رومیزی سه پله از دستگاه لول بکار برده می شود .

 

شیشه رومیزی سه پله کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع شیشه ها به شیشه های مغز آبی نیز شهرت دارد و در ضخامت های ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه رومیزی سه پله رنگی

شیشه های رومیزی رنگی به دو دسته ی شیشه های یک رو نما و دو رو نما تقسیم می شود ، شیشه دو رو نما در واقع همان شیشه های رنگی برنز ، دودی و شامپاینی است اما شیشه های یک رو نما یا لاکوبل به شیشه هایی گفته می شود که تسوط پیسوله رنگ شده است .

 

شیشه رومیزی سه پله طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی ایجاد می شود ، به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان روی شیشه رومیزی به صورت سندبلاست و چاپ ایجاد کرد .

 

شیشه رومیزی سه پله گرد

برای برش شیشه های گرد رومیزی باید ابتدا قطر میز اندازه گیزی شده سپس با استفاده از دستگاه CNC و MASTER شیشه برش داده می شود ضمنا ابزار سه پله برای شیشه های گرد نیاز به زمان بیشتری داشته به همین دلیل نیز قیمت شیشه های رومیزی سه پله بیشتر از شیشه های ساده ی سه پله است .

 

شیشه رومیزی سه پله ناهارخوری

متداول ترین نوع شیشه رومیزی سه پله که امروزه در تمام خانه وجود دارد و معمولا ابعاد این نوع میزها از سایر میزهای خانگی بیشتر است ، ضخامت شیشه میز ناهارخوری با توجه به ابعاد میز و طرح آن تعیین می گردد به طور مثال برای میز ناهارخوری ۸ نفره از شیشه ۸ میل استفاده می شود .

 

شیشه رومیزی سه پله جلو مبلی

یکی دیگر از شیشه های رومیزی ابعاد آن نسبت به سایر شیشه های رومیزی کمتر بوده و در طرح های مختلفی تولید می شود ، شیشه میز جلو مبلی معمولا دارای ضخامت ۸ میل است اما بهتر است که ضخامت شیشه های رومیزی در یک ساختمان به صورت یکسان در نظر گرفته شود بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون رعایت خواهد شد .

 

شیشه رومیزی سه پله اداری

شیشه های رومیزی اداری اغلب با استفاده از ایزاز دیاموند تزیین شده است ما می توان از ابزار سه پله نیز برای این نوع از شیشه های رومیزی استفاده کرد ، میزهای اداری دارای دسته بندی مختلفی است به طور مثال می توان برای یک میز کنفرانس با ابعاد ۱۲۰ * ۲۵۰  از شیشه رومیزی سه پله ۲۰ میل کریستال استفاده کرد .

 

شیشه رومیزی سه پله حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه رومیزی سه پله هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رومیزی سه پله هوشمند کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه رومیزی سه پله هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشو ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است ، قیمت شیشه رومیزی سه پله هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح بکار می برند .

 

شیشه رومیزی سه پله جزیره

برای تولید شیشه های روی جزیره در اغلب موارد از شیشه های سه پله سفید و مشکی لاکوبل استفاده می شود ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی سه پله مات 

به طور کلی شیشه های مات رومیزی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه رومیزی سه پله ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری ۱۰ نفره ای با پایه های استیل باید از شیشه سه پله ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه رومیزی سه پله شامپاینی 

به طور کلی شیشه های قهوه ای رنگ به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی سه پله رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش ، سبز و زرد وجود دارد .

 

شیشه رومیزی سه پله تاشو 

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه رومیزی سه پله تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی سه پله ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه رومیزی سه پله طرح سنگ 

در این طرح از شیشه های رومیزی طرح های مختلف سنگ مرمر و گرانیتی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه ها اغلب به عنوان شیشه رومیزی و دیوارپوش شیشه ای کاربرد دارد .

 

شیشه رومیزی سه پله - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی سه پله - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی سه پله به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی سه پله و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه رومیزی سه پله مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی سه پله در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی دودی

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی تهران 

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

شیشه رومیزی سه پله

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه رومیزی سه پله در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند