فهرست این مقاله

شیشه رومیزی لاکچری

تولید انواع شیشه رومیزی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

 

شیشه رومیزی لاکچری

 

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه هایی که برای پوشش روی میز استفاده می شود از رنگ ها و شفافیت مختلفی برخوردار است به طوری که برای هر میز نوع میز طرح خاصی از شیشه های رومیزی بکار می رود ، از همین رو در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه های میز می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های میز در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از سال ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه میز ناهارخوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رومیزی لاکچری – کریستال 

شیشه های شفاف میز از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه رومیزی لاکچری – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه میز استفاده کرد به طور مثال برای فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی لاکچری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های میز به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه رومیزی لاکچری – ناهارخوری 

شیشه میز ناهارخوری بزرگترین طرح شیشه های میز محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۱۱۰ * ۳۰۰ سانتی متر تولید می شود برای تولید این نوع شیشه میز از شیشه های ۱۲ میل بکار خواهد رفت .

 

شیشه رومیزی لاکچری – میز شیشه ای 

جذاب ترین طرح شیشه میز که با نام میز شیشه ای شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده منی شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی لاکچری - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های میز و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند