فهرست این مقاله

شیشه رومیزی لاکچری

تولید انواع شیشه رومیزی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912 

 

 

شیشه رومیزی لاکچری

 

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه هایی که برای پوشش روی میز استفاده می شود از رنگ ها و شفافیت مختلفی برخوردار است به طوری که برای هر میز نوع میز طرح خاصی از شیشه های رومیزی بکار می رود ، از همین رو در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه های میز می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های میز در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از سال 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه میز ناهارخوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه رومیزی لاکچری – کریستال 

شیشه های شفاف میز از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه رومیزی لاکچری – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه میز استفاده کرد به طور مثال برای فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد ، شیشه های رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه رومیزی لاکچری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های میز به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های طرح دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه رومیزی لاکچری – ناهارخوری 

شیشه میز ناهارخوری بزرگترین طرح شیشه های میز محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 110 * 300 سانتی متر تولید می شود برای تولید این نوع شیشه میز از شیشه های 12 میل بکار خواهد رفت ، شیشه های ناهارخوری فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طاحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه رومیزی لاکچری – میز شیشه ای 

جذاب ترین طرح شیشه میز که با نام میز شیشه ای شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده منی شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه رومیزی لاکچری - اینستاگرام

 

شیشه رومیزی لاکچری - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه رومیزی لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های میز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

شیشه رومیزی لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند