فهرست این مقاله

شیشه روی میز اداری

تولید انواع شیشه روی میز اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه روی میز اداری

 

شیشه روی میز اداری

در ساختمان های اداری نیز از میزهای مختلفی جهت سازماندهی شرکت استفاده می شود که هر فردی با توجه به جایگاه پشت یکی از این میزها قرار خواهد گرفت به طبع برای جلوگیری از آسیب به میز در ابتدا روی هر یک از میزها شیشه های با ضخامت مناسب قرار داد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه روی میز اداری می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه رومیزی از جمله شیشه روی میز اداری را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

فرآیند تولید شیشه روی میز اداری به گونه ای است که ابتدا اندازه گیری دقیق و در صورت لزوم الگو گیری میز با استفاده از کاغذهای مخصوص الگو صورت می گیرد سپس شیشه ای با ضخامت متناسب با ابعاد و طرح میز برش داده خواهد شد در نهایت هم لبه های شیشه توسط دستگاه های لول زنی ، دیاموند ، تراش و مستر ابزار زده می شود .

 

شیشه روی میز اداری مدیریت

متداول ترین نوع شیشه های رومیزی اداری که طرح های بسیار متنوعی تولید می شود معمولا برای تولید شیشه میز مدیریت از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده می شود البته اگر میز دارای صفحه چوبی باشد از شیشه های ۸ میل بکار برده خواهد شد .

 

شیشه روی میز اداری کنفرانس

یکی دیگر از مهم ترین میزهایی که در اغلب شرکت ها وجود دارد با نام شیشه میز کنفرانس شناخته شده است ، این نوع میزها معمولا دارای ابعاد بزرگی است به همین دلیل از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل برای تولید اینگونه از شیشه های رومیزی استفاده می شود .

 

شیشه روی میز اداری کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه های رومیزی محسوب می شود این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۶ میل و ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه روی میز اداری رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی متناسب با رنگ میز استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه روی میز اداری کنفرانس قهوه ای باید از شیشه رومیزی برنز استفاده کرد .

 

شیشه روی میز اداری طرح دار

در طرح های جدید شیشه های رومیزی الگوهای مختلفی روی شیشه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال در شرکت های بزرگ و معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه رومیزی سندبلاست می شود بدین شکل تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز اداری گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( گرد بر ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

شیشه روی میز اداری حکاکی شده 

یکی دیگر از شیشه های رومیزی طرح دار که با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه روی میز اداری حکاکی شده محبوب ترین طرح شیشه های رومیزی محسوب می شود به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات شیشه های رومیزی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه روی میز اداری اسیدکاری شده 

در این طرح از شیشه های رومیزی الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، شیشه روی میز اداری اسیدکاری شده جذاب ترین طرح شیشه های رومیزی به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه روی میز اداری هوشمند 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه روی میز اداری هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه روی میز اداری هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه رومیزی معرفی شده است ، قیمت شیشه روی میز اداری هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های رومیزی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

شیشه روی میز اداری مشکی 

برای میزهای استیل و میزهای مشکی چوبی باید از شیشه های رومیزی مشکی لاکوبل یک رو نما استفاده کرد بدین شکل رنگ میز با رنگ شیشه مطابقت خواهد داشت و نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می شود .

 

میز شیشه ای اداری

در صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر تولید شیشه روی میز اداری ، میزهای تمام شیشه ای نیز تولید می شود به طوری که حتی پایه های میز نیز از شیشه تشکیل شده است ، این نوع میزها به دو صورت خم و UV تولید می شود برای تولید میز شیشه ای خم ابتدا قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود سپس شیشه به همراه قالب داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه روی میز اداری ضخیم

برای تولید شیشه های رومیزی اداری با ابعاد بزرگ نیز باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز کنفرانس ۱۲ نفره باید از شیشه ۱۲ میل بکار برد .

 

شیشه روی میز اداری رفلکس

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی جدید و مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

شیشه روی میز اداری بیضی

برای تولید شیشه های رومیزی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی می شود ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه روی میز اداری تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز اداری تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی میز اداری ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه روی میز اداری - اینستاگرام

 

شیشه روی میز اداری - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه روی میز اداری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز اداری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز اداری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز اداری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های برش و ابزار صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه رومیزی اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

شیشه روی میز اداری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند