فهرست این مقاله

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

تولید انواع شیشه روی میز ناهارخوری چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

امروزه در همه ی خانه ها و سایر ساختمان های اداری – تجاری انواع میزهای چوبی وجود دارد که هر یک از آن ها کاربرد خاصی دارد از همه مهتر اینکه باید جهت جلوگیری از آسیب به میز از شیشه های رومیزی استفاده کرد از همین رو در این مقله به بررسی انواع شیشه روی میز ناهارخوری چوبی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این شیشه ها از جمله شیشه روی میز ناهارخوری چوبی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های روی میز ناهارخوری چوبی به گونه ای است که ابتدا شیشه توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه شیشه توسط دستگاه لول ، دیاموند و تراش ابزار زده خواهد شد در نهایت هم با استفاده از دستگاه شست و شو شیشه تمیز می شود .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – کریستال

به طور کلی شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت می باشد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و شیشه های رنگی لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه میز ناهارخوری استفاده کرد به طور مثال برای یک میز قهوه یای باید از شیشه های برنز بکار برد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – چاپی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ می توان طرح ای مختلفی را روی شیشه های رومیزی به صورت رنگی ایجاد کرد به طور مثال طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه های طرح سنگ به عنوان شیشه روی میز رستوران ها استفاده می کنند .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری ۱۲ نفره چوبی باید از شیشه ۱۲ میل برنز بکار برد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی ناهارخوری مدرزن و جدید از شیشه رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، مسی ، برنز ، آبی و سبز وجود دارد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز از شیشه های کریستال ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره بهتر است که از شیشه ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه روی میز ناهارخوری چوبی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی – مات 

شیشه های رومیزی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده و در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های رومیزی مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

ابزار شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

  • لول مات
  • تخت براق
  • تراش پخ
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • دیاموند

در بین ایزاهای شیشه های رومیزی تراش پخ و دیاموند به عنوان جدیدترین ابزار شیشه رومیزی شناخته شده است البته ابزار دیاموند برای شیشه های رومیزی اداری و ابزار تراش پخ برای شیشه های رومیزی خانگی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی - ضخیم

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه روی میز ناهارخوری چوبی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه روی میز ناهارخوری چوبی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه روی میز ناهارخوری چوبی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه روی میز ناهارخوری چوبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز جلو مبلی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

شیشه روی میز ناهارخوری چوبی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه روی میز ناهارخوری چوبی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayafir.com

 

تیم تحریریه کولیوند