فهرست این مقاله

شیشه سفید مات

تولید انواع شیشه سفید مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲

 

 

شیشه سفید مات

 

شیشه سفید مات

شیشه های شفاف رایج ترین طرح شیشه های تولید شده در صمعت شیشه محسوب می شود که امروزه در پروژه های مختلف ساختمانی استفاده خواهد شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های مات در ضخامت های مختلف می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های شفاف در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های شفاف سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه سفید مات – کریستال 

شیشه های شفاف به طور کلی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه سفید مات – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های شفاف به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه سفید مات – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه شفاف بکار برد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

شیشه سفید مات – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه سفید مات – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای بزرگ و مدرن از شیشه های شفاف و مات بکار می رود به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی بهتر است که از شیشه های ۱۵ میل مات استفاده کرد بدنی صورت نمای زیبایی در فضای داحلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه سغید مات - اینستاگرام

 

شیشه سغید مات - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه سفید مات به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه سفید مات و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سفید مات

شیشه سفید مات

شیشه سفید مات

شیشه سفید مات

شیشه سفید مات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند