فهرست این مقاله

شیشه سندبلاست طرح دار

تولید انواع شیشه سندبلاست طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه سندبلاست طرح دار

 

شیشه سندبلاست طرح دار

استفاده از شیشه های طرح دار در پزوژه های مختلف نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است در واقع با بکار بردن این نوع شیشه ها در اجرای نمای شیشه ای می توان سطح طراحی دکوراسیون را به میزان قابل توجهی ارتقا داد ، در این مقاله به بررسی متداول ترین نوع شیشه طرح دار که با نام شیشه سندبلاست طرح دار شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف شیشه سندبلاست طرح دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید شیشه سندبلاست طرح دار ابتدا الگوی مورد نظر با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی ترسیم شده سپس توسط دستگاه کاتر پلاتر روزرنگ ها طبق الگو برش داده می شود در مرحله ی بعدی روززنگ به شیشه چسبیده می شود و در نهایت هم با استفاده از پودر سیلیس و پمپ فشار قوی قسمت های تعیین شده روی شیشه سندبلاست خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار سکوریت

در اغلب پروژه ها از شیشه های سکوریت سندبلاست استفاده می شود چرا که مقاومت این نوع شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های خام سندبلاست است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در نهایت هم طرح توسط دستگاه سندبلاست روی شیشه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ایعاد بزرگ شیشه یا فریم لس بودن آن احتمال شکسته شیشه بالاست باید از شیشه های سندبلاست لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه طرح دار با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر جسبیده می شود .

 

شیشه سندبلاست طرح دار رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما می توان از آن ها برای تولید شیشه  سندبلاست طرح دار بکار برد ، همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی و خارحی ساختمان دارند لذا بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار دوجداره

ساختار شیشه های سندبلاست دوجداره به گونه ای است که دو عدد شیشه طرح دار سندبلاست با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود در نهایت هم با استفاده از چسب ماستیک دور آن پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار خم

خاص ترین نوع شیشه های سندبلاست که برای تولید آن ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی نیز شیشه به همراه قالب فلزی ساخته شده داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

شیشه سندبلاست طرح دار درب شیشه ای

 درب های شیشه ای مدرن نیز دارای طرح های مختلفی هستند این نوع درب ها به دو صورت فریم لس و با فریم های آلومینیومی و یو پی وسی اجرا می شود که حالت دوم اغلب در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سندبلاست حکاکی اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ،.

 

شیشه سندبلاست طرح دار هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های سندبلاست که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های سندبلاست طرح دار استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه سکوریت ۶ میل سندبلاست بکار برد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار ضخیم 

برای تولید شیشه های سندبلاست با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پارتیشن با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل بکار برد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های طرح دار سندبلاست استفاده کرد ، میزهای شیشه ای دارای دسته بندی مختلفیست مانند میز ناهارخوری شیشه ای ، میز جلو مبلی شیشه ای و میز اداری شیشه ای و … .

 

شیشه سندبلاست طرح دار - اینستاگرام

 

شیشه سندبلاست طرح دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه سندبلاست طرح دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سندبلاست طرح دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سندبلاست طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سندبلاست طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از بروزترین دستگاه های اتوماتیک صنعت شیشه تولید می شود با قیمت مناسبی در اختیار خریدران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سندبلاست طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند