فهرست این مقاله

شیشه سندبلاست طرح دار

تولید انواع شیشه سندبلاست طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            09128235242 – 02188621912

 

شیشه سندبلاست طرح دار

 

شیشه سندبلاست طرح دار

در گذشته فقط شیشه های شفاف و مات ساده در صنعت شیشه تولید می شد و شاید حتی کسی تصورش را نمی کرد که روزی طرح های مختلف به صورت گوناگون روی شیشه به صورت رنگی و مات ایجاد شود ، امروزه در صنعت شیشه انواع شیشه های طرح دار از جمله شیشه سندبلاست طرح دار در ابعاد مختلفی تولید می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های طرح دار از جمله شیشه سندبلاست طرح دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

فرآیند تولید شیشه سندبلاست طرح دار

در ابتدا طرح مورد با استفاده از نرم افزارهای طراحی ترسیم شده سپس به دستگاه cutter pluter انتقال داده می شود در مرحله ی بعدی برچسب های با پهنای مختلف داخل دستگاه قرار داده شده و دستگاه آن ها را به شکل مورد نظر برش خواهد داد ،  در آخرین مرحله از تولید شیشه سندبلاست طرح دار برچسب های برش داده شده به پشت شیشه و آینه چسبانده می شود و با استفاده از پیسوله های فشار قوی قسمت های بدون برچسب سندبلاست خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار سکوریت

شیشه های سکوریت در واقع به شیشه های گفته می شود که در اثر حرارت بالا مقاومت آن بیشتر شده و حتی در صورتی که شکسته شود شیشه پودر خواهد شد ، شیشه سکوریت طرح دار برای اجرای پروژه هایی نظیر درب شیشه ای و پارتیشن شیشه ای کاربرد دارد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و استفاده از روش فریم لس برای نصب امکان شکسته شدن شیشه ها وجود دارد باید از شیشه های طرح دار لمینت شده بکار برد ، برای تولید شیشه سندبلاست طرح دار لمینت ابتدا دو عدد شیشه سندبلاست با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

لازم به ذکر است حتی اگر شیشه های لمینت شده شکسته شوند ذرات آن از هم جدا نخواهد شد به عبارتی هیچ گونه آسیبی به شخص و اشیایی وارد نخواهد شد به همین دلیل از این نوع شیشه ها برای اجرای نرده شیشه ای و سقف شیشه ای استفاده می شود .

 

شیشه سندبلاست طرح دار دوجداره

برای تولید شیشه های سندبلاست دوجداره ابتدا دو عدد شیشه طرح دار با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود در نهایت هم توسط چسب ماستیک دور آن پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار رنگی

با توجه با تاثیر بیسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان بهتر است که از شیشه های رنگی برای تولید سندبلاست طرح دار استفاده شود ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای قهوه ای است باید از شیشه برنز برای تولید شیشه طرح دار نرده شیشه ای استفاده کرد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار خم

نوع خاصی از شیشه های سندبلاست که با زاوایه های مختلفی تولید می شود برای تولید شیشه های خم طرح دار ابتدا شیشه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه جرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار و اسیدکاری شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از پمپ های فشار قوی علاوه بر شیشه های طرح دار سندبلاست ، شیشه های طرح دار اسیدکاری شده نیز تولید می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است .

 

شیشه سندبلاست طرح دار رفلکس

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد شیشه های رفلکس به عنوان شیشه نمای ساختمان استفاده می شود و در رنگ های طلایی ، نقره ای ، دودی ، برنز و آبی تولید شده است .

 

شیشه سندبلاست طرح دار حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سندبلاست حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار درب سرویس بهداشتی

جدیدترین درب های سرویس بهداشتی که یک فریم آلومینیومی یا upvc به پهنای 20 سانتی متر تولید شده سپس شیشه سندبلاست طرح دار داخل فریم قرار داده می شود در برخی موارد هم شیشه به صورت دوجداره تولید خواهد شد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار رومیزی

یکی دیگر از کاربردهای شیشه های سندبلاست در تولید شیشه رومیزی است به طور مثال در برخی از طرح های شیشه رومیزی لوگوی ورساچه لبه شیشه سندبلاست می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی مدرن نیز شناخته شده است .

 

شیشه سندبلاست طرح دار هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سندبلاست که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سندبلاست طرح دار هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه سندبلاست طرح دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی معتبر دنیا به عنوان برترین طرح شیشه طرح دار شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

شیشه سندبلاست طرح دار 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های سندبلاست بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

جهت سفارش شیشه سندبلاست طرح دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سندبلاست طرح دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تمای حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سندبلاست طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سندبلاست طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

شیشه سندبلاست طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سندبلاست طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند