فهرست این مقاله

شیشه سکوریت بین کابینت

تولید شیشه سکوریت بین کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه سکوریت بین کابینت

 

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه های بین کابینتی امروزه یک از محبوب ترین شیشه های دکوراتیو محسوب می شود که توسط طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی آشپزخانه استفاده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه سکوریت بین کابینت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت بین کابینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های سکوریت بین کابینت به گونه ای است که ابتدا شیشه سکوریت در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس با استفاده از پیسوله به رنگ موردنظر تبدیل می شود در مرحله ی بعدی شیشه تثبیت رنگ داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – رنگی لاکوبل

متداول ترین طرح شیشه های سکوریت بین کابینتی که به صورت تک رنگ تولید می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکوبل رنگی شناخته شده است که در ابعاد و رنگ های مختلف وجود دارد ضمنا این نوع شیشه ها به صورت کوره ای بوده و رنگ تثیبت شده می باشد .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و تصاویر میوه جات را روی شیشه چاپ کرد .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – کریستال

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است  و در واقع بهترین نوع شیشه بین کابینتی به شمار می رود .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر نیز طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش ظرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – مشکی

محبوب ترین رنگ شیشه های بین کابینتی که طراحان دکوراسیون داخلی از آن می توان در همه ی آشپزخانه استفاده کنند ، به طور مثال برای آشپزخانه ای با کابینت های مشکی سفید رنگ باید از شیشه مشکی بکار برد بدین شکل نمای زیبای در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – ضد حرارت 

با توجه به اینکه گازهای فر در اغلب آشپزخانه ها وجود دارد بهتر است که از شیشه های ضد حرارت ۶ میل سکوریت استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب نیز خواهد بود ، شیشه های ضد حرارت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر ان قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت بین کابینت – تاشو

در برخی از پروزه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه سکوریت بین کابینت تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه سکوریت بین کابینت

 

شیشه سکوریت بین کابینت - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه سکوریت بین کابینت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت بین کابینت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت بین کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت بین کابینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیمبا قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینتی

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

شیشه سکوریت بین کابینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت بین کابینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند