فهرست این مقاله

شیشه سکوریت ساتینا

تولید انواع شیشه سکوریت ساتینا در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه سکوریت ساتینا

 

شیشه سکوریت ساتینا

امروزه شیشه های ایمنی در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد به ویژه شیشه سکوریت که متداول ترین نوع شیشه های ایمنی محسوب می شود ، شیشه های سکوریت مات به دو دسته ی سندبلاتست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سکوریت ساتینا از نمای زیباتری برخوردار است ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ساتینا می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های سکوریت از جمله شیشه سکوریت ساتینا را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه سکوریت ساتینا به گونه ای است که ابتدا شیشه ساتینا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در این روش به اصطلاح آب شیشه گرفته شده و مقاومت شیشه بسیار بیشتر خواهد شد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – دوجداره

در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی است باید از شیشه های دوجداره ساتینا استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه ساتینا با ابعاد یکسان تولید شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شوند در نهایت هم اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود و دور آن ها با چسب ماستیک پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – لمینت

برای تولید شیشه های لمینت ساتینا ابتدا دو عدد شیشه ساتینا در ابعاد موردنظر برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند بدین شکل حتی اگر یکی از شیشه های شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از شیشه های ساتینای رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن را رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه های ساتینای برنز استفاده کرد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – خم

خاص ترین نوع شیشه های ساختمانی که برای تولید آن ابتدا شیشه ساتینا در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه سکوریت ساتینا – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریونگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – کابین دوش شیشه ای

یکی از کاربردهای شیشه های سکوریت ساتینا در اجرای کابین دوش شیشه ای است ، این نوع کابین ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات تولید می شود برای نصب آن نیز از یراق های آلات استیل نقره ای و طلایی رنگ استفاده خواهد شد ، لازم به ذکر است در طرح های جدید از شیشه سکوریت ساتینا خم نیز بکار برده شده است .

 

شیشه سکوریت ساتینا – درب شیشه ای

برای اجرای درب های شیشه ای مات مدرن نیز از شیشه های سکوریت ساتینا و سندبلاست استفاده می شود ، این نوع درب ها به روش های مختلف کشویی ، لولایی و اتومات نصب خواهد شد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های سکوریت که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت ساتینا – هوشمند 

در این طرح از شیشه های سکوریت با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه سکوریت ساتینا در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

قیمت شیشه سکوریت ساتینا هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های سکوریت ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت ساتینا – محافظ شیشه ای سنگ قبر

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز می توان از شیشه های ساتینای سکوریت 10 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالا از نمای زیبایی برخوردار خواهد بود ، شیشه های محافظ در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت ساتینا – ضخیم 

برای تولید شیشه های سکوریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای اجرای پارتیشن با ابعاد 200 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت ساتینا - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت ساتینا - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه سکوریت ساتینا از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه سکوریت ساتینا و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت ساتینا مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت ساتینا در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اخیتار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریتن ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

شیشه سکوریت ساتینا

 

حهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت ساتینا در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند