فهرست این مقاله

شیشه سکوریت فروشگاه

تولید و اجرای شیشه سکوریت فروشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912     

 

شیشه سکوریت فروشگاه

 

شیشه سکوریت فروشگاه

امروزه تقریبا همه فروشگاه ها حتی در شهرستان ها از شیشه سکوریت فروشگاه استفاده می کنند به این دلیل که نمای شیشه ای موجب زیباتر شدن فروشگاه و همچنین دید کافی از فضای داخلی فروشگاه خواهد شد بدین ترتیب مشتری براحتی قادر خواهد بود که کلیه اجناس داخل فروشگاه را از بیرون مشاهده کند که این امر کمک شایانی به صاحبان فروشگاه ها جهت فروش اجتاس خود خواهد کرد .

طبق یررسی های انجام شده در نمایندگی شیشه سکوریت صنایع شیشه و آینه کولیوند بیش از 60 درصد شیشه های سکوریت جهت اجرای شیشه سکوریت فروشگاه بکار می رود که نصب درب شیشه ای مهم ترین کاربرد این نوع شیشه ها می باشد .

 

تولید شیشه سکوریت فروشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید شیشه های سکوریت فروشگاه و دیگر شیشه های سکوریت آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 ّپروژه درب شیشه ای را در سراسر ایران انجام داده است ، تولید درب های شیشه ای فروشگاهی و اجرای آن شامل چند قسمت می شود که در ادامه به آن می پردازیم :

ابتدا باید تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت اجرای شیشه سکوریت فروشگاه اندازه گیری دقیق را به وسیله مترهای لیزری انجام بدهد سپس نقشه کار کشیده خواهد شد در این مرحله نقشه کار با توجه به ابعاد درب و همچنین کاربرد آن ترسیم می شود به عبارت دیگر اینکه چند لنگه ثابت و چند لنگه کشویی و بازشو تعیین شود .

در مرحله بعدی تولید شیشه سکوریت فروشگاه ساخت شیشه سکوریت با توجه به نفشه کشیده شده انجام خواهد شد در این مرحله تیم تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند در کارگاه به وسیله کوره های مخصوص سکوریت شیشه را داخل کوره گذاشته و پس از چند دقیقه آن ها را به بیرون می آورند و مرحله سردسازی شیشه انجام می شود .

در مرحله آخر هم شیشه سکوریت فروشگاه تولید شده توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند به یکی از روش های لولایی ، کشویی و اسپایدری بسته با نوع نیاز و درخواست شما مشتریان گرامی نصب خواهد شد که روش آخر جدیدتر و البته پیچیده تر و پرهزینه تر خواهد بود .

 

انواع شیشه سکوریت فروشگاه در صنایع شیشه کولیوند

  • شیشه سکوریت ساده 10 میل
  • شیشه سکوریت کلیر 10 میل
  • شیشه سکوریت برنز 10 میل
  • شیشه سکوریت دودی 10 میل
  • شیشه سکوریت فروشگاه ساتینا 10 میل
  • شیشه سکوریت چاپی 10 میل
  • شیشه سکوریت حکاکی شده 10 میل
  • شیشه سکوریت سندبلاست 10 میل
  • شیشه سکوریت 20 میل

 

شیشه سکویت فروشگاه به صورت اتوماتیک

برخی از فروشگاه ها به دلیل رفت و آمد زیاد مشتریان باید از درب های شیشه ای اتومات استفاده کنند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1393 شیشه سکوریت فروشگاه اتومات را تولید کرده ، این نوع درب ها به وسیله یک چشمی که بالای درب نصب می شود افراد هنگام نزدیک شدن به درب ، درب به صورت اتومات باز خواهد شد ، توجه داشته باشید که قیمت درب های شیشه ای اتومات با توجه به موتور اصلی آن ها تعیین می شود .

 

شیشه سکوریت فروشگاه به صورت اسپایدر

طرح جدیدی از شیشه سکوریت فروشگاه که دیگر نیازی به یراق آلات آن نیست بلکه به وسیله یک سیستم جذاب شیشه ها کنار هم قرار می گیرند البته سیستم اسپایدر بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که متراژ کار بالا باشد ، برای نصب شیشه های سکوریت اسپایدر باید یراق های مخصوص خودش را به کار برد .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت فروشگاه رنگی 10 میل را مانند شیشه سکوریت آبی ، شیشه سکویرت سبز ، شیشه سکوریت دودی و شیشه سکوریت بنفش را تولید می کند لذا در این صورت دیگر نیازی به استفاده از برچسب های رنگی روی شیشه نخواهد بود .

شیشه سکوریت فروشگاه کشویی و لولایی

قبل از روش های اسپایدری و اتوماتیک تمامی درب های شیشه ای فروشگاه ها بصورت کشویی و لولایی نصب می شد که اکنون هم اگر ابعاد درب شیشه ای بزرگ نباشد و رفت و آمد زیادی در مکان مورد نظر وجود نداشته باشد بهترین گزینه خواهند بود .

 

شیشه سکوریت فروشگاه طرح دار 

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای در فروشگاه ها و همچنین درب های شیشه ای اتوماتیک می توان از شیشه های طرح دار چاپی و سندبلاست استفاده کرد ، در طراحی های جدید لگوی مجموعه روی شیشه حکاکی می شود حال اگر از روش کشویی برای نصب شیشه سکوریت فروشگاه استفاده شود از فضای موجود می توان به صورت بهینه بهره برد زیرا برای باز و بسته شدن فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی برای اجرای نمای شیشه ای فروشگاه ها استفاده کرد ، این نوع شیشه ها به صورت دو رو نما و یک رو نما تولید می شود .

 

شیشه سکوریت فروشگاه دوجداره

شیشه سکوریت دوجداره جهت نصب شیشه های ثابت اجرای نمای شیشه ای یک فروشگاه بکار می رود ، برای ساخت این نوع شیشه ها از دو شیشه سکوریت با ابعاد یکسان و اسپیسرهای فلزی استفاده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های سکوریت لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از لایه های چسبناک PVB بکار برده می شود .

 

شیشه سکوریت فروشگاه خم

برای تولید شیشه های خم سکوریت ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه یا نام آن را روی شیشه سکوریت فروشگاه حکاکی کرد بدین شکل به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

شیشه سکوریت فروشگاه حکاکی شده محبوب ترین طرح شیشه های سکوریت محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های سکوریت به این طرح جدیدو مدرن تعلق دارد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سکوریت فروشگاه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

شیشه سکوریت فروشگاه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه سکوریت معرفی شده است قیمت شیشه سکوریت فروشگاه هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های سکوریت ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروزه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت فروشگاه اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های سکوریت که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگوئ استفاده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه کریستال 

به طور کلی شیشه های سکوریت فروشگاه از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، شیشه های کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه ضخیم 

برای تولید شیشه های سکوریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک درب شیشه ای با ابعاد 110 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت فروشگاه رفلکس

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قراشیشه سکوریت ساتینا خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت فروشگاه تاشو 

در این طرح از شیشه های سکوریت شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه سکوریت فروشگاه تاشو دغدغه ی کمبود فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه مات 

شیشه های سکوریت مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت فروشگاه - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت فروشگاه - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه سکوریت فروشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه سکوریت فروشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت فروشگاه مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه سکوریت فروشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود ، چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت چاپی

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

شیشه سکوریت فروشگاه

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت فروشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند