فهرست این مقاله

شیشه سکوریت پارتیشن

تولید و اجرای شیشه سکوریت پارتیشن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

شیشه سکوریت پارتیشن

 

 

شیشه سکوریت پارتیشن

اجرای طراحی دکوراسیون داخلی هر روز گرایش بیشتری به سمت شیشه سوق پیدا می کند به طوری که حتی از شیشه برای ساخت یک اتاق استفاده می شود ، با توجه به محدودیت فضا در ساختمان هایی که امروزه ساخته می شود از شیشه سکوریت پارتیشن برای جدا کردن قسمت های مختلف بکار می رود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های سکوریت در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های سکوریت از جمله شیشه سکوریت پارتیشن را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید شیشه سکوریت پارتیشن ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود و به اصطلاح آب شیشه گرفته می شود در این صورت مقاومت شیشه بسیار بیشتر خواهد شد .

 

روش های اجرای شیشه سکوریت پارتیشن

به طور کلی پارتیشن شیشه ای به سه دسته ی کشویی ، بازشو و متحرک تقسیم می شود که در واقع هر یک از روش ها برای ساختمان خاصی بکار برده خواهد شد به طور مثال روش کشویی برای ساختمان هایی که محدودیت فضا دارند مناسب است و پارتیشن های شیشه ای متحرک برای ساختمان های اداری که قسمت های مختلف مدام در حال جابجایی هستند استفاده می شود .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – کریستال

به طرو کلی شیشه های شفاف سکوریت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت اجرای پارتیشن شیشه ای محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی وجود دارد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی متناسب با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه سکوریت پارتیشن برنز بکار برد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی پارتیشن های شیشه ای سندبلاست کرد در این صورت به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

شیشه سکوریت پارتیشن طرح دار محبوب ترین طرح شیشه های سکوریت محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های سکوریت به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – مات

شیشه های سکوریت مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تفسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی یا هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است اما در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – خم

در واقع خاص ترین طرح پارتیشن های شیشه ای که از شیشه های خم جهت اجرای پروژه استفاده می شود برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های سکوریت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکرتیسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه سکوریت پارتیشن هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه سکوریت معرفی شده است .

قیمت شیشه سکوریت پارتیشن هوشمند سه برابر شیشه های سکوریت ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – اداری 

اغلب پارتیشن های اداری با استفاده از شیشه های رامات اجرا می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که از دید کامل جلوگیری می کند به همین دلیل در بانک ها به کرات از آن بکار می رود .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک پارتیشن اداری با ابعاد 200 * 320 سانتی متر باید داز شیشه های 12 میل بکار برد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – رفلکس

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای سکوریت مدرن که از ترکیبات شیشه رفلکس استفاده شده است این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سیز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – استین گلاس 

این طرح از پارتیشن های شیشه ای از ترکیب شیشه های سندبلاست ، اسیدکاری ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استین گلاس در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لوکی و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه سکوریت پارتیشن – تاشو

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته روی هم قرار خواهند گرفت ، بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد به عبارتی با استفاده از شیشه سکوریت پارتیشن تاشو دغدغه ی کموبد فضا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

شیشه سکوریت پارتیشن - اینستاگرام

 

شیشه سکوریت پارتیشن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه سکوریت پارتیشن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای طلاع از قیمت شیشه سکوریت پارتیشن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه سکوریت پارتیشن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه سکوریت پارتیشن در صنایع شیشه و آیبنه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین کوره های مخصوص تولید شیشه خم صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه سکوریت بالکن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

شیشه سکوریت پارتیشن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه سکوریت پارتیشن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند