فهرست این مقاله

شیشه طبقه یخچال

تولید شیشه طبقه یخچال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          09128235242 – 02188621912

 

شیشه طبقه یخچال

 

شیشه طبقه یخچال

یخچال هایی که امروزه در صنعت لوازم خانگی تولید می شود از شیشه های نشکن در طبقات آن استفاده شده است و دیگر مانند گذشته طبقات داخل یخچال را از سینی های پلاستیکی فشرده بکار نمی برند از هیمن رو در سال 1391 صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه های طبقات داخل یخچال را در رنگ های مختلف به صورت سکوریت تبدیل می کند .

قیمت شیشه طبقه یخچال به نوع شیشه ای که می خواهید استفاده کنید و همچنین ابعاد آن بستگی دارد که اغلب شیشه سکوریت 6 میل و 8 میل به عنوان طبقات یخجال خانگی و شیشه 10 میل سکوریت به عنوان شیشه طبقات یخچال فروشگاهی استفاده می شود ، همانطور که مطلع هستید فرآیند سکوریت کردن شیشه طبقه یخچال زمانبر است و به همین دلیل در تعیین قیمت شیشه تاثیرگذار خواهد بود .

به طور کلی یخچال ها دارای دمای بیسیار پایینی هستند به همین دلیل باید از شیشه هایی به عنوان طبقه شیشه ای یخچال استفاده کرد مه در برابر دمای زیر صرفه درجه سانتیگراد مقاومت داشته باشد .

 

انواع شیشه طبقه یخچال

 

ابزار دور شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقات یخچال را باید به صورت دیاموند درآورد چرا که با توجه به فریم های یخچال باید ابزاری را به کار برد که شیشه داخل فریم قرار گیرد و از طرفی هم لبه های شیشه صاف باشد بنابراین ابزار دیاموند مناسب ترین ابزار برای شیشه طبقه یخچال به شمار می رود البته از ابزار لول تخت براق هم می توان استفاده کرد .

 

دلایل استفاده از شیشه سکوریت در شیشه طبقه یخچال

در شیشه طبقات یخچال به دلیل اینکه ظروف شیشه ای بسیاری روی آن قرار می گیرد  احتمال شکستن شیشه وجود دارد به همین دلیل باید از شیشه هایی استفاده کرد که مقاومت بالایی را داشته باشد از طرف دیگر با توجه به دمای پایین در یخچال به احتمال فراوان شیشه های ساده دچار ترک خوردگی خواهند شد لذا باید شیشه ساده توسط کوره های مخصوص به سکویت تبدیل شوند .

 

استفاده از شیشه سکوریت لمینت شده در شیشه طبقه یخچال

اینکه شیشه های سکوریت در برابر فشار و ضربه مقاومت بالایی داشته کاملا صحیح است اما اگر شیشه دچار شکستگی شود پودر شده و فضای داخل یخچال را به هم خواهد ریخت برای جلوگیری از این اتفاق می توان شیشه سکوریت را به سکوریت لمینت شده تبدیل کرد ، در شیشه های لمینت به دلیل وجود لایه PVB حتی اگر شیشه دچار شکستگی شود قطعات شیشه از هم جدا نخواهد شد .

در یخچال های بزرگ قنادی ها و بستنی فروشی ها علاوه بر شیشه طبقه یخچال در نمای یخچال هم از شیشه های سکوریت ساده و منحنی استفاده می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند قادر به تولید طرح های گوناگون شیشه نمای خم یخچال های بزرگ می باشد .

 

شیشه طبقه یخچال طرح دار

در طراحی های جدید که در بسیاری از کشورهای اروپایی اجرا می شود روی شیشه طبقات یخچال تصویر میوه ها و غذاهای مختلف به صورت رنگی چاپ خواهد شد و بدین شکل یک نمای زیبا و دلنشین در یخچال ایجاد می شود ، برای تولید شیشه طبقه یخچال طرح دار می توان از شیشه های سکوریت طرح دار استفاده کرد که طرح مورد نظر به صورت سندبلاست و چاپی روی شیشه اعمال خواهد شد .

 

شیشه طبقه یخچال رنگی

با توجه به اینکه برخی از یخچال های ساخته شده رنگی هستند بهتر است که از شیشه های سکوریت رنگی جهت تولید شیشه طبقات یخچال استفاده کرد ، شیشه های سکوریت در رنگ های دودی ، برنز ، آبی ، مسی و بنفش تولید می شود ، شیشه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه طبقه یخچال مات

در برخی از یخچال ها نیز از طبقه شیشه ای مات سندبلاست و ساتینا استفاده شده است در این صورت لکه های روی شیشه برخلاف شیشه های شفاف به صورت واضح دیده نخواهد شد ، شیشه طبقه یخچال مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

 

نحوه سفارش شیشه طبقه یخچال به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت شیشه طبقه یخچال و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه طبقه یخچال مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه طبقه یخچال در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

 

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

شیشه طبقه یخچال

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه طبقه یخچال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند