فهرست این مقاله

شیشه طرح دار درب ورودی

تولید انواع شیشه طرح دار درب ورودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه طرح دار درب ورودی

 

شیشه طرح دار درب ورودی

امروزه درب های ورودی نیز برخلاف گذشته که فقط از چوب و آهن تشکیل می شد از ترکیب پروفیل های مختلف و شیشه تولید می شود به طوری که معمولا یک فریم با پهنای مشخص تولید شده سپس شیشه های طرح دار دکوراتیو در داخل فریم قرار داده می شود ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه طرح دار درب ورودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های طرح دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۵۰۰ طرح مختلف شیشه های طرح دار از جمله شیشه طرح دار درب ورودی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی شیشه طرح دار درب ورودی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی سایر کشورها نیز قرار گرفت ، این نوع شیشه ها دارای دسته بندی های متنوعی است که در ادامه به مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت .

 

شیشه طرح دار درب ورودی سندبلاست

متداول ترین نوع شیشه درب ورودی طرح دار که طرح مورد نظر به صورت مات روی شیشه ایجاد می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا طرح به دستگاه cutter pluter داده شده سپس دستگاه قسمت های مورد نظر را برش خواهد شد در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از پمپ های بزرگ و فشار قوی روی شیشه سندبلاست می شود .

 

شیشه طرح دار درب ورودی رنگی

به طور حتم همه شما نیز به اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان واقف هستید لذا بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم است باید از شیشه برنز طرح دار بکار برد .

 

شیشه طرح دار درب ورودی اسید کاری شده

یکی دیگر از انواع شیشه های طرح دار که روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است چنانچه طرح خاصی مدنظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

شیشه طرح دار درب ورودی حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی را می توان روی شیشه حکاکی کرد به طور مثال در سازمان ها و شرکت های معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه های درب ورودی حکاکی شده است بدین شکل تبلیغات مدرن نیز صورت می گیرد .

 

شیشه طرح دار درب ورودی استیند گلاس

خاص ترین نوع شیشه طرح دار درب ورودی که از تلفیق شیشه های سندبلاست ، اسید کاری ، حکاکی شده و رنگی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس معمولا به صورت دوجداره تولید می شود و از قیمت بالایی نیز برخوردار است اما در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های طرح استیند گلاس نیز به صورت تک جداره و با قیمت مناسب تولید می شود .

 

شیشه طرح دار درب ورودی دوجداره

برخی از درب های ورودی با استفاده از پروفیل های دوجداره اجرا شده اند به همین دلیل از شیشه های طرح دار دوجداره شده استفاده می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسپیسر های فلزی شامل مواد ضد رطوبتی استفاده می شود .

 

شیشه طرح دار درب ورودی لمینت

چنانچه ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های طرح دار لمینت استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها  ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود .

 

شیشه طرح دار درب ورودی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های درب ورودی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه طرح دار درب ورودی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه طرح دار درب ورودی هوشمند ( swichable glass ) تقریبا دو برابر شیشه های طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند ، شیشه طرح دار درب ورودی اکریلیک در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه طرح دار معرفی شده است .

 

شیشه طرح دار درب ورودی اکریلیک 

در این طرح از شیشه های درب ورودی با استتفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ضمنا شیشه طرح دار درب ورودی اکریلیک در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای خارجی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

شیشه طرح دار درب ورودی دیوارپوش 

برای تولید و اجرای دیوارپوش شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های طرج دار لاکوبل رنگی استفاده کرد به طور مثال برای یک دیوار با ابعاد ۲۰۰ * ۳۰۰ سانتی متر باید از شیشه رنگی طرح دار بکار برد .

 

شیشه طرح دار درب ورودی تاشو 

در این طرح از شیشه های طرح دار شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهرت است که از شیشه طرح دار درب ورودی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه طرح دار درب ورودی ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های طرح دار بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه طرح دار - اینستاگرام

 

شیشه طرح دار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه طرح دار درب ورودی

برای اطلاع از قیمت شیشه طرح دار درب ورودی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه طرح دار درب ورودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه طرح دار درب ورودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا با قیمت مناسی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه طرح دار درب ورودی در سراسر دنیا ب وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند