فهرست این مقاله

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

تولید انواع شیشه طرح دار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه های طرح دار دارای دسته بندی های مختلفی است که هر کدام از آن ها در قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شود ، به طور مثال در سرویس بهداشتی نوعی از شیشه های دکوراتیو بکار می رود که با نام شیشه طرح دار سرویس بهداشتی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه طرح دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه طرح دار سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – سندبلاست

متدول ترین نوع شیشه های طرح دار که با نام شیشه سندبلاست و شیشه مات طرح دار شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالار قرار داده می شود در مرحله ی بعدی طرح مورد نظر توسط دستگاه سندبلاست روی شیشه ایجاد خواهد شد .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – چاپی

جذاب ترین طرح شیشه های سرویس بهداشتی بدون تردید شیشه چاپی است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که طرح های مختلف به صورت رنگی و شفاف روی شیشه وجود دارد لازم به ذکر است که طرح تا چندین شال روی شیشه ثابت باقی خواهد ماند .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های طرح دار بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه طرح دار با ابعاد یکسان تولید شده در مرحله ی بعدی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های طرح دار که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد شیشه طرح دار سرویس بهداشتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – کریستال 

شیشه های طرح دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – تاشو 

در این طرح از شیشه های دکوراتیو شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه طرح دار سرویس بهداشتی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – ۲۰ میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا از مقاومت بالایی نیز برخوردار خواهد شد .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است که فرآیند تولید آن ها بسیار زمانبر و پچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه طرح دار سرویس بهداشتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه طرح دار سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه طرح دار سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه طرح دار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

شیشه طرح دار سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه طرح دار سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند