فهرست این مقاله

شیشه فوق شفاف

تولید انواع شیشه فوق شفاف در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

شیشه فوق شفاف

 

شیشه فوق شفاف

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه به چند دسته ی شیت ، فلوت ، کلیر ، سوپر کلیر و کریستال یا همان فوق شفاف تقسیم می شود ، در این بین شیشه کریستال بسیار جذاب تر به نظر می رسد به همین دلیل در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های کریستال در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های فوق شفاف را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه فوق شفاف با نام های دیگری چون شیشه مغز آبی ، شیشه کریستال و شیشه سفید شناخته شده است لازم به ذکر است همراه این نوع شیشه ها یک گارانتی یک ساله بی قید و شرط داده خواهد شد .

 

شیشه فوق شفاف – ایرانی

این نوع از شیشه های کریستال از شفافیت مناسبی برخوردار می باشد به طوری که میزان سبزی شیشه بسیار اندک است ضمنا این نوع شیشه ها از قیمت مطلوبی برخوردار می باشد به همین دلیل در اغلب پروژه ها از این نوع شیشه ها بکار می رود .

 

شیشه فوق شفاف – بلژیک

بهترین نوع شیشه های کریستال با نام شیشه کریستال بلژیک شناخته شده است در این نوع شیشه ها هیچ گونه سبزی دیده نخواهد شد و در ضخامت های 6 میل ، 10 میل ، 15 میل و 20 میل وجود دارد البته که از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های بلژیک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه فوق شفاف – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی مدرن بهتر است که از شیشه های کریستال استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک شیشه رومیزی ناهارخوری 8 نفره بهتر است که از شیشه های کریستال 10 میل بکار برد ، شیشه های رومیزی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه فوق شفاف – میز شیشه ای 

میزهای شیشه ای بدون تردید جدیدترین و جذاب ترین نوع میزهای مبلمان محسوب می شود به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی بهتر است که از شیشه های 15 میل کریستال بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای شیشه ای در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه فوق شفاف – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد شیشه های لاکوبل رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های کریستال برای تولید این نوع شیشه ها استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید شیشه های بین کابینتی رنگی سفید رنگ باید از شیشه کریستال سکوریت شده ی 6 میل بکار برد ، شیشه های رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و بلژیک به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قزاز خواهد گرفت .

 

شیشه فوق شفاف – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های شفاف بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه فوق شفاف – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های شفاف که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه فوق شفاف تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه فوق شفاف - اینستاگرام

 

شیشه فوق شفاف - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر شیشه فوق شفاف را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه فوق شفاف و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت صورت حضوری شیشه فوق شفاف مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه فوق شفاف در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری جدیدترین دستگاه های صنعت شیشه انجام می شود ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه رنگی

شیشه فوق شفاف

شیشه شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

شیشه فوق شفاف

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه فوق شفاف در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند