فهرست این مقاله

شیشه منحنی بوفه

تولید انواع شیشه منحنی بوفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

 

شیشه منحنی بوفه

 

شیشه منحنی بوفه

شیشه های خم در قسمت های مختلفی از یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که با توجه به نوع کاربری آن ضخامت شیشه ، قوس کمان و طول کمان تعیین می گردد از همین رو در این مقاله به برررسی انواع شیشه های خم و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه منحنی بوفه – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود و در واقع شیشه پودر می شود .

 

شیشه منحنی بوفه – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه منحنی بوفه – رنگی

با توجه به تولید شیشه های خم رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه منحنی بوفه – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه منحنی بوفه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه منحنی بوفه – مات 

شیشه های مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده و شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه منحنی بوفه - اینستاگرام

 

شیشه منحنی بوفه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه منحنی بوفه را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه منحنی بوفه

شیشه منحنی بوفه

شیشه منحنی بوفه

شیشه منحنی بوفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند