فهرست این مقاله

شیشه میز جلو مبلی

تولید انواع شیشه میز جلو مبلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

شیشه میز جلو مبلی

 

شیشه میز جلو مبلی

امروزه با توجه به تولید انواع میزهای ناهارخوری ، مبلمان  و اداری در همه کشورهای دنیا در طرح های مدرن و خاص ، فعالان صنعت شیشه هم به طبعبت ار این موضوع شیشه های رومیزی بخصوص شیشه میز جلو مبلی را در الگوهای بسیار خاص تولید می کنند که البته این طرح های مدرن مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته و با استقبال بسیار زیاد مردم مواجه شده است .

تولید شیشه رومیزی جلو مبلی هم مانند شیشه میز عسلی زمانبر نخواهد بود زیرا ابعاد شیشه میز جلو مبلی و عسلی معمولا بیش از یک متر مربع نیست و به همین دلیل برش و ابزار دور شیشه در زمان کوتاهی صورت می گیرد ، شیشه میز جلو مبلی به دو صورت دستی و با دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود شیشه های رومیزی که به صورت چهاگوش ساده هستند با الماس به صورت دستی تولید می شوند .

نمایندگی شیشه رومیزی صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع شیشه میز جلو مبلی و سایر شیشه های رومیزی را در ابعاد مختلفی تولید کرده و از طریق باربری های مخصوص حمل شیشه به سراسر ایران ارسال خواهد شد ، شیشه میز جلو مبلی با نام شیشه میز پذیرایی نیز شناخته شده است چرا که برای اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن میزهای جلو مبلی در اتاق های پذیرایی قرار داده می شود .

 

انتخاب شیشه مناسب جهت شیشه میز جلو مبلی

برای انتخاب شیشه رومیزی مبلمان باید به چند نکته توجه کرد ابتدا باید رنگ شیشه با توجه رنگی میز مبلمان مورد نظر انتخاب شود به گونه ای که طراحی دکوراسیون داخلی شیک و جذاب به نظر برسد نکته مهم دیگر تعیین ضخامت شیشه میز جلو مبلی است به عبارت دیگر باید با توجه با ابعاد میز مورد نظر ضخامت شیشه تعیین شود .

به طور مثال برای شیشه میز جلو مبلی 80 * 100 باید شیشه 10 میل استفاده شود چرا که شیشه با ضخامت کمتر پس از مدتی با توجه به ابعاد شیشه دچار شکستگی خواهد شد و مجبور خواهید شد دوباره شیشه روی میز تهیه کنید .

 

شیشه میز جلو مبلی با الگوی خاص

با توجه به اینکه هنرمندان عزیز کشورمان در صنایع چوبی ، میزهای چوبی با طرح های خاص را تولید می کنند به طبع شیشه ای که روی میز قرارا خواهد گرفت هم باید مطابق با همان الگو باشد لذا تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از کاغذهای مخصوص الگو گرفتن هر نوع شیشه میز جلو مبلی را الگو گرفته و آن را در کارگاه توسط دستگاه CNC شیشه را تواید می کنیم .

لازم به ذکر است که صنایع شیشه و آینه کولیوند میز جلو مبلی شیشه خم را در طرح های مختلفی تولید می کند برای سفارش کافیست که طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، شیشه میز جلو مبلی با شیشه خم توسط قالب های فلزی تولید می شود .

 

انواع شیشه میز جلو مبلی صنایع شیشه و آینه کولیوند

 •  شیشه ساده (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل)
 • شیشه برنز (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل)
 • شیشه دودی (6 میل ، 10 میل)
 • شیشه کریستال (10 میل ، 15 میل و 20 میل)                                      ➡ شیشه میز جلو مبلی
 • شیشه لاکوبل رنگی (6 میل ، 8 میل ، 10 میل ، 12 میل ، 16 میل و 20 میل)
 • شیشه چاپی
 • شیشه جکاکی شده
 • شیشه سندبلاست

 

شیشه میز جلو مبلی کریستال

شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر به دلیل شفافیت بسیار بالا موجب نمای زیباتر شیشه رومیزی خواهد شد ، این نوع شیشه ها بر خلاف شیشه ها فلوت سبز رنگ نبوده و کاملا شفاف به نظر می رسد ، لازم به ذکر است برای تولید شیشه میز جلو مبلی می توان شیشه کریستال ایرانی نیز استفاده کرد در این صورت قیمت شیشه رومیزی به مراتب کمتر از کریستال خارجی خواهد شد .

نوع دیگری از شیشه میز جلو مبلی شفاف ، شیشه سوپر کلیر نام دارد این نوع شیش ها نسبت به شیشه های کریستال از شفافیت کمتری برخوردار است اما شفافیت بیش تزی نسبت به شیشه فلوت دارد .

 

شیشه میز جلو مبلی گرد

جهت تولید شیشه رومیزی گرد بر خلاف شیشه میزهای مستطیلی که دارای طول و عرض هستند به اندازه ی قطر میز نیاز است البته توجه نمایید که میزهای بیضی دارای دو قطر می باشد و حتما باید میز مورد نظر الگوگیری شود ، شیشه میز جلو مبلی گرد و بیضی با دستگاه یا میز برش CNC برش داده می شود البته اگر ابعاد شیشه کمتر از 2 متر مربع باید از گرد بر و بیضی برای دستی استفاده می شود .

 

شیشه میز جلو مبلی چوبی 

میزهای چوبی جلو مبلی اغلب از رنگ های قهوه ای و سفید تشکیل شده است لذا برای تولید شیشه میز چوبی بهتر است که از شیشه برنز برای میزهای قهوه ای رنگ و از شیشه دودی و شفاف برای میزهای سفید رنگ استفاده کرد ضمنا برای میزهایی که دارای صفحه های چوبی هستند شیشه میز جلو مبلی 8 میل کفایت می کند چرا که ورن اجسام روی میز به صفحه چوبی وارد خواهد شد .

 

شیشه میز جلو مبلی رنگی

با توجه به اینکه اغلب میزهای جلو مبلی با رنگ های خاص تولید می شوند بهتر است که از شیشه های رومیری رنگی مطابق با رنگ میز استفاده شود به عنوان مثال برای میز جلو مبلی قهوه ای باید از شیشه برنز بکار برده شود و برای میزهای جلو مبلی مشکی و سفید بهتر است که از شیشه دودی رومیزی 8 میل و 10 میل استفاده کرد بنابراین رنگ میز در تعیین رنگ شیشه میز جلو مبلی تاثیر بسزایی دارد .

 

شیشه میز جلو مبلی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان شیشه های رومیزی طرح دار مات و رنگی را تولید کرد به طوری که برای تولید شیشه های طرح دار مات از دستگاه سندبلاست و برای تولید شیشه طرح دار رنگی از دستگاه چاپ استفاده می شود .

در اغلب سازمان ها و شرکت های معتبر لوگوی مجموعه روی شیشه میز جلو مبلی و سایر شیشه های رومیزی به صورت حکاکی یا سندبلاست ایجاد می شود بدین شکل به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

شیشه میز جلو مبلی شفاف

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی تمایلی به استفاده از شیشه های رومیزی رنگی ندارند بلکه شیشه شفاف را ترجیح می دهند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع شیشه ها را در ضخامت های مختلفی عرضه می نماید ، به طور کلی شیشه میز جلو مبلی شفاف به سه دسته شیشه های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که به ترتیب از سمت راست دارای کمترین میزان شفافیت است .

 

شیشه میز جلو مبلی 20 میل

اگر ابعاد میز جلو مبلی بیش از حد استاندارد باشد و میز فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است باید از شیشه های 20 میل رومیزی استفاده کرد زیرا مقاومت این نوع شیشه ها بسیار بالاست ، به طور مثال برای تولید شیشه میز جلو مبلی 120 * 170 که شیشه روی تعدادی پایه قرار خواهد گرفت باید از شیشه 20 میل سوپر کلیر یا کریستال استفاده کرد .

 

شیشه میز جلو مبلی مات

به طور کلی شیشه های رومیری مات به دو دسته شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت مات وجود دارد ، در ساختمان های اداری که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است می توان از شیشه میز جلو مبلی مات استفاده کرد .

 

شیشه میز جلو مبلی دو پله

ابزار دور شیشه رومیزی تاثیر بسزایی در نمای آن خواهد داشت صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های دیاموند ، لول و مستر قادر به تولید شیشه های رومیزی با ابزار مختلفی است که در این بین تراش دو پله محبوبیت بیشتری نسبت به سایر شیشه های رومیزی دارد ، برای میزهایی که فقط از تعدادی پایه تشکیل شده است می توان از شیشه میز جلو مبلی با تراش سه پله نیز استفاده کرد .

برای میزهای اداری نیز بهتر است که از شیشه میز جلو مبلی دیاموند استفاده کرد این ابزار شباهت زیادی به ابزار تخت براق دارد اما به نوعی شکیل تر از آن است به همین دلیل در سازمان های اداری از شیشه های رومیزی دیاموند شده بکار برده می شود .

 

َشیشه میز جلو مبلی اسید کاری شده

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که طرح های مختلفی طی فرآیندی پیچیده و زمانبر روی شیشه اسید کاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده شناخته شده است ، برای تولید شیشه میز جلو مبلی اسیدکاری شده از اسیدهای مخصوص شیشه که اغلب کرم رنگ است و پمپ های فشار قوی 4 سیلندر استفاده می شود .

 

شیشه میز جلو مبلی حکاکی شده

حکاکی روی شیشه در ابتدا روی شیشه های با ابعاد کوچک مثل لیوان صورت می گیرد اما امروزه با استفاده از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی را می توان روی شیشه های با ابعاد بزرگ نیز حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه میز جلو مبلی تراشیده ( کنده کاری ) می شود .

 

شیشه میز جلو مبلی استیند گلاس

یکی دیگر از شیشه های رومیزی طرح دار که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، رنگ آمیزی اکلیلی و حکاکی تشکیل شده است ، شیشه های استیند گلاس از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

شیشه میز جلو مبلی لمینت

طرح جدیدی از شیشه های جلو مبلی که دو عدد شیشه توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود به طور مثال در برخی از طرح ها دو عدد شیشه گرد با قطرهای مختلف به صورت لمینت روی هم قرار می گیرند ، ساختار شیشه میز جلو مبلی به گونه ای است که اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد و خطری را در پی نخواهد داشت .

 

شیشه میز جلو مبلی هوشمند

طرح خاصی از شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه میز جلو مبلی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه میز جلو مبلی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است .

 

شیشه میز جلو مبلی اکریلیک

در این طرح با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم مخصوص طراحی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع شیشه های از رومیزی بسیار زمانبر و پیچیده است ضمنا شیشه میز جلو مبلی اکریلیک یک اثر هنری محسوب می شود وبه همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و علاقه مندان به هنر سایر کشورها نیز قرار گرفته است .

 

شیشه میز جلو مبلی اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رومیزی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه میز جلو مبلی اکلیلی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

شیشه میز جلو مبلی جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید شیشه های لاکوبل سفید و مشکی استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز جزیره با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 10 میل بکار برد .

 

شیشه میز جلو مبلی ضخیم 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده شود به طور مثال بریک میز جلو مبلی با طول 130 سانتی متر و عرض 80 سانتی متر باید از شیشه 12 میل بکار برد .

 

شیشه میز جلو مبلی تولد

برای میزهای مخصوص تولد از شیشه های چاپی که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آن چاپ شده است استفاده می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

شیشه میز جلو مبلی رفلکس

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز جلو مبلی تاشو

برای تولید برخی از شیشه های رومیزی از خاص از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز جلو مبلی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز جلو مبلی 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد ششه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های رومیزی 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت بالایی برخوردار می باشد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه میز جلو مبلی - اینستاگرام

 

شیشه میز جلو مبلی - واتساپ

 

ابزار شیشه میز جلو مبلی

 • لول مات وبراق
 • تخت مات و براق
 • تراش
 • دیاموند
 • تراش ( پخ )
 • تراش دو پله
 • تراش سه پله
 • تراش انگشتی
 • تراش 45 درجه

شیشه میز جلو مبلی

 

میز شیشه ای جلو مبلی صنایع شیشه و آینه کولیوند

علاوه بر شیشه میز جلو مبلی انواع میز جلو مبلی شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود که در ساختار این نوع میزها فقط از شیشه استفاده می شود به عبارت دیگر در تولید میز جلو مبلی شیشه ای دیگر خبری از چوب و استیل نیست و هنگام مشاهده یک میز جلو مبلی تمام شیشه ای را مشاهده خواهید کرد که هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

برای ساخت یک میز جلو مبلی شیشه ای ابتدا شیشه با ابعاد مورد نظر را برش داد سپس شیشه را وارد کوره مخصوص خم کردن شیشه می کنیم در این مرحله با توجه به قالب ساخته شده ، دو طرف شیشه میز جلو مبلی رو به پایین خم خواهد شد ، نوع دیگری از میز شیشه ای جلو مبلی با استفاده از چسب های UV تولید می شود به صورتی که ابتدا شیشه میز جلو مبلی بشر داده شده سپس دو پایه شیشه ای توسط چسب UV به صفحه اصلی چسبانده خواهد شد .

برای ساخت میز شیشه ای می توان از شیشه میز جلو مبلی رنگی دودی نیز استفاده کرد حتی شیشه های لاکوبل رنگی ( شیشه های رنگی یک رو نما ) هم در ساخت میز شیشه ای کاربرد دارند ، ضخامت شیشه میز جلو مبلی با پایه های شیشه ای معمولا 16 میل و 20 میل در نظر گرفته می شود البته با توجه به ضخامت بالای شیشه بهتر است که از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده شود .

 

چرا نباید برای تولید شیشه میز جلو مبلی از شیشه های سکوریت استفاده کرد ؟

شیشه های سکوریت مقاومت بیشتری در هنگام اصبت ضربه به وسط شیشه از خود نشان می دهد نسبت به شیشه های خام دارند اما لبه شیشه های سکوریت بسیار حساس بوده و هنگام برخورد اشیایی مانند ظروف شکستنی پودر خواهد شد در حالی که شیشه خام فقط لب پر می شود .

 

 

نحوه سفارش شیشه میز جلو مبلی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش شیشه میز جلو مبلی در طرح های گوناگون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209128235242 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز جلو مبلی مد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه میز جلو مبلی در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز پذیرایی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز پذیرایی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه رومیزی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی  

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

شیشه میز جلو مبلی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز جلو مبلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dullesglassandmirror.com

 

تیم تحریریه کولیوند