فهرست این مقاله

شیشه میز لاکچری

تولید انواع شیشه میز لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0218862191209128235242

 

 

شیشه میز لاکچری

 

شیشه میز لاکچری

شیشه های رومیزی کاربردی ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در همه ی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری به کرات وجود دارد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای جدید و مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی ناهارخوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه میز لاکچری – کریستال 

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه میز لاکچری – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه رومیزی مورد نظر بکار برد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده دخواهد شد .

 

شیشه میز لاکچری – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های طرح دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز لاکچری – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد به طور مثال برای تولید یک شیشه میز ناهارخوری 12 نفره از شیشه های 20 میل استفاده می شود ، شیشه های 20 میل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه میز لاکچری – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه میز لاکچری – میز شیشه ای 

می توان گفت لاکچری ترین طرح شیشه های رومیزی همان میز تمام شیشه ای است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته می شود و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه میز لاکچری - اینستاگرام

 

شیشه میز لاکچری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه میز لاکچری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه های رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

شیشه میز لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند