فهرست این مقاله

شیشه میز ناهارخوری جدید

تولید انواع شیشه میز ناهارخوری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

شیشه میز ناهارخوری جدید

 

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه های رومیزی دارای دسه بندی های مختلفی است که متداول ترین آن بدون تردید شیشه میز ناهارخوری جدید محسوب می شود ، برای تولید این نوع شیشه رومیزی از شیشه های با ضخامت و شفافیت بالا استفاده خواهد شد که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه میز ناهارخوری رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – کریستال

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین تولید شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه میز ناهارخوری استفاده کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – طرح دار

در صنایع شیشه و آیه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گردبرهای دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، شیشه های گرد در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – مات

به طور کلی شیشه های مات رومیزی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار نیز قابل تولید می باشد در حالی که شیشه مات به صورت ساده می باشد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – 20 میل 

در پروزه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه میز ناهارخوری جدید تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

ابزار شیشه میز ناهارخوری جدید

  • لول 
  • تحت مات و براق
  • دیاموند 
  • تراش پخ 
  • تراش انگشنی 
  • تراش دو پله 
  • تراش سه پله 
  • تراش 45 درجه 

در بین ابزار های اشاره شده در بالا ابزار تراش 45 درجه جدیدترین و جذاب ترین نوع ابزار لبه شیشه رومیزی به شمار می رود ، برای تولید این نوع شیشه ها از دستگاه اتوماتیک استفاده می شود.

 

رخوری جدید شیراز ، شیشه میز ناهارخوری جدید اصفهان ، شیشه میز ناهارخوری جدید تبریز ، نمایندگی شیشه میز ناهارخوری جدید ، بازار شیشه میز ناهارخوری جدید ، بورس شیشه میز ناهارخوری جدید - اینستاگرام

 

رخوری جدید شیراز ، شیشه میز ناهارخوری جدید اصفهان ، شیشه میز ناهارخوری جدید تبریز ، نمایندگی شیشه میز ناهارخوری جدید ، بازار شیشه میز ناهارخوری جدید ، بورس شیشه میز ناهارخوری جدید - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه میز ناهارخوری جدید را سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه میز ناهارخوری جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایدید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه میز ناهارخوری جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه میز ناهارخوری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری 6 نفره

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

شیشه میز ناهارخوری جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه میز ناهارخوری جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند