فهرست این مقاله

شیشه نرده

تولید انواع شیشه نرده در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

شیشه نرده

 

شیشه نرده

اجرای نمای شیشه ای در همه ی کشورهای دنیا فراگیر شده و به عبارتی قسمت های مختلف در یک ساختمان لوکس با استفاده از شیشه های ایمنی و دکوراتیو پیاده سازی می شود یکی از این قسمت ها نرده های راه پله و بالکن ساختمان است که می توان با بکارگیری شیشه نرده نمای مدرن و بسیار زیبایی را در ساختمان ایجاد کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی نرده های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف شیشه نرده را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

جهت اجرای نرده های شیشه ای بالکن و راه پله ابتدا اندازه گیری دقیق پروژه صورت می گیرد سپس با توجه به نقشه ی کار شیشه های سکوریت یا لمینت شده تولید می شوند در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از یراق آلات و پروفیل های استیل شیشه نرده نصب خواهد شد لازم به ذکر است این روش مدرنترین نوع نرده ساختمان محسب می شود .

 

شیشه نرده سکوریت

متداول ترین نوع نرده شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت یا نشکن اجرا می شود ، جهت تولید این نوع شیشه ها از ابتدا شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار می گیرد و در واقع مقاومت شیشه بسیار بیشتر خواهد شد .

 

شیشه نرده لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها جهت اجرای نرده شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است و از روش فریم لس جهت اجرای پروژه بکار برده شده باید از شیشه های سکوریت لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه ها سکوریت در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس توسط لایه PVB و SGP به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

شیشه نرده رنگی

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها دارد به گونه ای که با استفاده از شیشه های رنگی می توان نمیا مدر و زیبایی را در ساختمان ایجاد کرد لذا با بکارگیری شیشه های سکوریت رنگی مطابق با رنگ های استفاده شده در ساختمان سطخ طراحی دکوراسیون ارتقا خواهد یافت .

 

شیشه نرده طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی نرده های شیشه ای ایجاد کرد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ها سندبلاست کرد .

 

شیشه نرده خم

خاص ترین نوع نرده شیشه ای که در کشورهای اروپایی نیز به کرات اجرا می شود ، در این روش با استفاده از شیشه های سکوریت خم نمای بسیار زیبا و مدرنی را ساختمان ایجاد خواهد شد ، جهت تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی ساخته شده داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار می گیرد تا اینکه شیشه نرده به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه نرده حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، شیشه نرده حکاکی شده جذاب ترین طرح نرده های شیشه ای به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قراز خواهند گرفت .

 

شیشه نرده مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

شیشه نرده اسیدکاری شده 

طرح خاصی نرده های شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، شیشه نرده اسیدکاری شده محبوب ترین طرح نرده های شیشه ای محسوب می شود به طور که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های نرده به این طرح جدید تعلق دارد .

 

شیشه نرده هوشمند 

در این طرح از نرده های شیشه ای با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه نرده هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح نرده شیشه ای معرفی شده است .

قیمت شیشه نرده هوشمند تقریبا دو برابر نرده های شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاص و لوکسی استفاده می کنند .

 

شیشه نرده کریستال 

به طور کلی نرده های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، شیشه های کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه نرده ضخیم 

برای تولید نرده های شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک نرده با ابعاد 120 * 300 سانتی متر باید از شیشه های ضخیم 10 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه نرده رفلکس 

در این طرح از نرده های شیشه ای با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی نرده مورد نظر اجرا می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، برنز ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه نرده تاشو 

در این طرح از شیشه های نرده مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه نرده 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های نرده بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه نرده - اینستاگرام

 

شیشه نرده - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان انواع شیشه نرده را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه نرده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه نرده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه نرده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در رورهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

شیشه خم نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نشکن

نرده شیشه ای

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

شیشه نرده

 

 

شیشه نرده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه نرده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند