فهرست این مقاله

شیشه کریستال رومیزی

تولید شیشه کریستال رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه کریستال رومیزی

 

شیشه کریستال رومیزی

شیشه های کریستال همانظور که در مقاله های متعددی شرح داده شد شفاف ترین نوع شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد در این مقاله بررسی انواع شیشه های کریستال به ویژه شیشه کریستال رومیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آِینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های کریستال در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه کریستال رومیزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه کریستال رومیزی – سکوریت

شیشه های کریستال از نظر میزان مقاومت شیشه به سه دسته ی خام ، سکوریت و لمینت تقسیم می شود که در این بین شیشه سکوریت علاوه بر مقاوت مناسب از قیمت خوبی نیز برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در برابر گرمای ۵۰۰ درجه مقاوم است .

 

شیشه کریستال رومیزی – خم

جذاب ترین طرح شیشه های کریستال که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه کریستال رومیزی – ۲۰ میل

ضخیم ترین نوع شیشه های کریستال بدون تردید شیشه ۲۰ میل است این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های رومیزی ، میز شیشه ای ، کف شیشه ای و سقف شیشه ای استفاده می شود به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری ۱۰ نفره از شیشه ۲۰ میل بکار خواهد رفت .

 

شیشه کریستال رومیزی – میز شیشه ای

میزهای شیشه ای جدیدترین محصول تمام شیشه ای در صنعت شیشه به شمار می رود که دارای انواع مختلفی چون میز شیشه ای ناهارخوری ، میز شیشه ای جلو مبلی ، میز شیشه ای عسلی و میز شیشه ای اداری است .

 

شیشه کریستال رومیزی – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، طلایی ، مسی ، شامپاینی ، آبی و بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های کریستال استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با قضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی کریستالی بکار برد .

 

شیشه کریستال رومیزی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه کریستال رومیزی – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های کریستالی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه کریستال رومیزی – مات 

به طور کلی شیشه های کریستالی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط بهص ورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

شیشه کریستال رومیزی - اینستاگرام

 

شیشه کریستال رومیزی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه کریستال رومیزی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید .

شایان ذکر است تولید شیشه کریستال رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال رومیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند