فهرست این مقاله

شیشه کریستال سکوریت

تولید انواع شیشه کریستال سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

شیشه کریستال سکوریت

 

شیشه کریستال سکوریت

شیشه های کریستال همانظور که در مقاله های متعددی شرح داده شد شفاف ترین نوع شیشه های سکوریت محسوب می شود این نوع شیشه ها با نام شیشه کریستال سکوریت و شیشه فوق شفاف شناخخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های کرییستال در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه کریستال میرال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه کریستال سکوریت – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی مدرن بهتر است که از شیشه های کریستال 8 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره بهتر است که از شیشه های کریستال 10 میل بکار برد .

 

شیشه کریستال سکوریت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های کریستال مشکی بکار برد .

 

شیشه کریستال سکوریت – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ایجاد کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه کریستال سکوریت – میز شیشه ای

میزهای شیشه ای جذاب ترین و جدیدترین طرح میزهای مبلمان و میزهای اداری محسوب می شود به طور مثال برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های کریستال 16 میل استفاده کرد .

 

شیشه کریستال سکوریت – تاشو

طرح خاص دیگری از شیشه های کریستال که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه کریستال سکوریت تاشو بکار برد چرا که در ایت صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه کریستال سکوریت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های کریستال که با نام شیشه هوشمند شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل خواهد شد ، شیشه های هوشمند در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه کریستال سکوریت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های کریستال بیش از حد استاتدارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه کریستال سکوریت - اینستاگرام

 

شیشه کریستال سکوریت - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر می توانید شیشه کریستال سکوریت را سفارش دهید  

برای اطلاع از قیمت شیشه کریستال سکوریت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال سکوریت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های کریستال سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه کریستال

شیشه کریستال رومیزی

شیشه کریستال سکوریت

شیشه کریستال سکوریت

شیشه کریستال سکوریت

شیشه کریستال سکوریت

شیشه کریستال سکوریت

شیشه کریستال سکوریت

شیشه کریستال سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه کریستال سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند