فهرست این مقاله

شیشه یک طرفه

تولید انواع شیشه یک طرفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند               0912823524202188621912

 

شیشه یک طرفه

 

شیشه یک طرفه

شیشه های با نمای دید یک طرفه در ابتدا توسط کشور بلژیک تولید شد که به دلیل کاربرد بسیار خوب آن به سرعت در کشورهای دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفت از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های به اصطلاح بازجویی و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بازجویی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بازجویی رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه یک طرفه – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های بازجویی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

شیشه یک طرفه – لمینت

ایمن ترین نوع شیشه های بازجویی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه یک طرفه – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های ایمنی دوجداره بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهاری فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های دوجداره بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه یک طرفه – خم 

جذاب ترین نوع شیشه های بازجویی که با نام شیشه خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و بهمراه شیشه داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه یک طرفه - اینستاگرام

 

شیشه یک طرفه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه یک طرفه به صنایع کولیوند کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های بازجویی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912214046709128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های بازجویی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه یک طرفه

شیشه یک طرفه

شیشه یک طرفه

شیشه یک طرفه

شیشه یک طرفه

شیشه یک طرفه

شیشه یک طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند