فهرست این مقاله

شیشه ۱۵ میل وین وایت

عرضه شیشه ۱۵ میل وین وایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه 15 میل وین وایت

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت

امروزه با توجه به تولید شیشه های با ضخامت مختلف از شیشه می توان در اجرای پروژه های مختلف استفاده کرد در حالی که تا چند سال قبل از شیشه در قسمت های محدودی از ساختمان بکار برده می شد ، در این مقاله به بررسی یکی دیگر از شیشه های ضخیم که به تازگی در ایران تولید شده است و با نام شیشه ۱۵ میل وین وایت شناخته شده می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های با ضخامت بالا در ایران و فوق شفاف در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه های ضخیم از جمله شیشه ۱۵ میل وین وایت را عرضه کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه ۱۵ میل وین وایت در واقع شیشه ۱۵ میل کریستال ایرانی محسوب می شود که با قیمت بسیار مناسبی نسبت به شیشه های کریستال خارجی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت ضمنا شفافیت این نوع شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های ۱۵ میل فلوت می باشد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت سکوریت

شیشه های نشکن یا سکوریت شده از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل در پروژه هایی که شیشه ها به صورت فریم لس نصب شده یا ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد ، این نوع شیشه ها توسط کوره های با درجه حرارت بسیار بالا تولید می شود .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت لمینت

در پروژه هایی که به دلیل اجرای نمای شیشه ای احتمال شکستن شیشه های ساده وجود دار باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید شیشه ۱۵ میل وین وایت لمینت ابتدا دو یا چند عدد شیشه ۱۵ میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند به طوری که حتی اگر  یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست ، چاپ و اینگریوینگ شیشه های ۱۵ میل در طرح های مختلفی تولید می شود ، به طور مثال در می توان برای اجرای نرده شیشه ای از شیشه های ۱۵ میل که دارای نفش و نگارهای رنگی و مات است استفاده کرد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ و شیشه های رومیزی که روی تعدادی پایه قرار می گیرد نیز از شیشه های با ضخامت بالا استفاده می شود ، به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری ۸ نفره که فقط از تعدادی پایه سنگی تشکیل شده است شیشه ۱۵ میل بکار برده می شود .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت گرد

به طور کلی شیشه های ۱۵ میل در الگوهای مختلفی برش داده می شود که متداول ترین آن شیشه گرد و بیضی است ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه به صورت مربعی برش داده شده سپس توسط دستگاه  CNC و MASTER به صورت گرد تولید می شود ، توجه داشته باشید که برش شیشه ۱۵ میل وین وایت گرد به صورت دستی با درصد خطای بالا امکان پذیر است بنابراین بهتر است که این نوع شیشه ها توسط دستگاه برش داده شوند .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های ۱۵ میل حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از شیشه های ۱۵ میل که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های ۱۵ میل که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت – محافظ شیشه ای سنگ قبر

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های ۱۵ میل کریستال لمینت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای مدرن و زیبایی نیز برخوردار می باشد .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های ۱۵ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره باید از شیشه ۱۵ میل بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای شیشه ای ۱۵ میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه ۱۵ میل وین وایت – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های ۱۵ میل که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه ۱۵ میل وین وایت تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه 15 میل وین وایت - اینستاگرام

 

شیشه 15 میل وین وایت - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش شیشه ۱۵ میل وین وایت

برای اطلاع از قیمت شیشه ۱۵ میل وین وایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه ۱۵ میل وین وایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است شیشه ۱۵ میل وین وایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند به دلیل فروش مستقیم و حذف هرگونه واسطه با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل کریستال

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

شیشه 15 میل وین وایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه ۱۵ میل وین وایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.sggglassmanufacturer.com

تیم تحریریه کولیوند