فهرست این مقاله

شیشه 2 سانتی رومیزی

تولید انواع شیشه 2 سانتی رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0218862191209128235242

 

 

شیشه 2 سانتی رومیزی

 

 

شیشه 2 سانتی رومیزی

با توجه به تولید میزهای با ابعاد یزرگ بهتر است که از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل برای تولید شیشه های رومیزی مورد نظر استفاده کرد ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه های ضخیم به ویژه شیشه 2 سانتی رومیزی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعلیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 2 سانتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قصسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه 2 سانتی رومیزی – کریستال 

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 8 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه 2 سانتی رومیزی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های رومیزی استفاده کرد .

 

شیشه 2 سانتی رومیزی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و اپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه 2 سانتی رومیزی – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه 2 سانتی رومیزی – ناهارخوری

میزهای ناهارخوری اغلب به عنوان بزرگترین نوع میزها نیاز به شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل دارد به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی ناهارخوری 10 نفره از شیشه های 20 میل کریستال بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ناهارخوری بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه 2 سانتی رومیزی – اداری 

برای تولید شیشه های رومیزی اداری اغلب از شیشه های حکاکی شده استفاده می رود به طوری که لوگوی شرکت روی تمامی شیشه های رومیزی ایجاد می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های اداری فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

شیشه 2 سانتی رومیزی - ایسنتاگرام

 

شیشه 2 سانتی رومیزی - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش شیشه 2 سانتی رومیزی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه 2 سانتی رومیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید .

شایان ذکر است تولید شیشه 2 سانتی رومیزی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

شیشه 2 سانتی رومیزی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 2 سانتی رومیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند