فهرست این مقاله

شیشه 2 سانتی متر رومیزی

عرضه انواع شیشه 2 سانتی متر رومیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند          0912823524202188621912

 

 

شیشه 2 سانتی

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی

شیشه های رومیزی در گذشته فقط با استفاده از شیشه های 6 میل و 8 میل تولید می شد اما رفته رفته با تولید شیشه های 10 میل ، 12 میل و 20 میل از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ استفاده شد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های 20 میل می پردازیم .

صنایع یشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های 20 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 20 میل کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی – کریستال 

شیشه های 20 میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی – گرد 

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی – ناهارخوری 

تولید شیشه های میز ناهارخوری 10 نفره و 12 نفره که فاقد صفحه چوبی است نیز با استفاده از شیشه های 20 میل اجرا خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی خواهد شد .

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی – رنگی 

شیشه های رنگی رومیزی به دو دسته ی شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی یک رو نما تقثسیم می شود که در این بین شیشه لاکوبل طرح جدیدی از شیشه های رومیزی محسوب می شود ، آینه های رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 2 سانتی متر رومیزی – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتنیا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتنیا فطق به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 2 سانتی - اینستاگرام

 

شیشه 2 سانتی - واتساپ

 

جهت سفارش شیشه 2 سانتی متر رومیزی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های 20 میل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 2 سانتی متری

شیشه 2 سانت رومیزی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

شیشه 2 سانتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های 2 سانتی متر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند