فهرست این مقاله

شیشه 20 میل سفید

تولید انواع شیشه 20 میل سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند        0912823524202188621912

 

 

شیشه 20 میل سفید

 

شیشه 20 میل سفید

شیشه های 20 میل مقاوم ترین نوع شیشه های ضخیم محسوب می شود که با نام شیشه ایمنی نیز شناخته شده است ، مقاومت شیشه 20 میل به گونه ای است که حتی اگر ضربه ای به شیشه وارد شود آسیبی به آن نخواهد رسید ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه 20 میل سفید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های 20 میل در ایران فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه 20 میل سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه 20 میل سفید – کریستال 

شیشه های 20 میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه 20 میل سفید – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه 20 میل سفید – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های 20 میل به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سفید – رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی با ابعاد بزرگ بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری 10 نفره از شیشه های 20 میل بکار برده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سفید – میز شیشه ای 

میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای لیزری و میزهای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد این نوع میزها نیز با استفاده از شیشه های 15 میل و 20 میل تولید می شوند ، شیشه های میز فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل سفید – خم

متفاوت ترین طرح شیشه های 20 میل که با نام شیشه خم 20 میل شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه 2- میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سفید – تاشو 

با تولید شیشه های 20 میل تاشو دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید شیشه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

شیشه 20 میل سفید - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل سفید - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر می توانید شیشه 20 میل سفید مورد نظر خود را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت شیشه 20 میل سفید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه 20 میل سفید مورد نظر خود را سفاش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه 20 میل سفید در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه 20 میل سفید

شرکت شیشه 20 میل

شیشه 20 میل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

شیشه لاکوبل سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه لاکوبل سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند