فهرست این مقاله

شیشه ۴ میل

عرضه انواع شیشه ۴ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه 4 میل

شیشه ۴ میل

امروزه در صنعت شیشه و آینه شیشه های با ضخامت های متفاوتی جهت استفاده در صنعت عمرانی و ساخت و ساز و همچنین طراحی دکوراسیون کرتین وال تولید می کند با توجه به این موضوع که در هر موقعیتی نیاز به یک ضخامتی از شیشه است به عبارت دیگر در هر مکانی با توجه به احتمال میزان فشار و ضربه ای که به شیشه وارد می شود باید از شیشه با ضخامت متناسب با آن استفاده شود .

شیشه ۴ میل در واقع متداول ترین نوع شیشه در صنعت شیشه محسوب می شود که در سالیان گذشته هم در صنعت شیشه تولید می شد اما امروزه این نوع شیشه ها هم در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شود ، در اوایل فقط شیشه ۴ میل و ۶ میل تولید می شد و برای اینکه شیشه دارای مقاومت بیشتر هم شود شیشه را به صورت دوجداره با اسپیسر های فلزی تولید می کردند اما پس از مدت شیشه های ۸ میل به بالا هم تولید شد .

شیشه ۴ میل فلوت به صورت جام های ۲۲۰ * ۳۲۰ سانتی منتر و قواره در صنایع شیشه و آینه کولیوند عرضه می شود اگر بیش از ۲۰ متر شیشه سفارش دهید ۱۵ درصد از قیمت متر مربع شیشه کاسته خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه ۴ میل شیشه های با ضخامت ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل را نیز عرضه می نماید ضمنا شیشه های کریستالی در ضخامت های اشاره وجو دارد ، از نظر ضخامت شیشه ۴ میل شباهت بسیار زیادی با شیشه های ۳ میل دارد از همین رو برخی از افراد سودجو شیشه های ۳ میل را با قیمت شیشه های ۴ میل به فروش می رسانند .

 

فروش شیشه ۴ میل در انواع مختلف در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه شیشه های با ضخامت ۴ میل را در رنگ های مختلف به صورت جام و قواره در بازار شیشه و آینه عرضه می نماید که براحتی از طریق تماس با کارشناسان ما می توانید شیشه های ۴ میل را تهیه نمایید .

اما اینکه شیشه ۴ میل را در چه مکان هایی می توان استفاده کرد کاملا بستگی به ابعاد شیشه ای که می خواهیم و همچنین مکان و موقعیتی که می خواهیم از شیشه استفاده کنیم خواهد داشت به طور کلی از شیشه ۴ میل معمولا در شیشه های با با ابعاد زیر یک متر و در مکان هایی که احتمال ضربه و فشار به شیشه کم است  استفاده می شود .

 

تفاوت شیشه ۴ میل فلوت با ساده

تفاوت این دو نوع شیشه در شفافیت و وضوح و همچنین وجود خال جوش های روی شیشه است به این صورت که در شیشه های ساده معمولا شفافیت شیشه کمتر از شیشه فلوت است و اینکه در شیشه های ساده معمولا خال جوش های ریزی در صورت دقت مشاهده خواهد شد اما در شیشه های فلوت این خال جوش ها وجود نداشته و سطح شیشه کاملا یکنواخت دیده می شود .

 

انواع شیشه ۴ میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

  •  شیشه های ۴ میل فلوت
  • شیشه های ۴ میل برنز
  • شیشه های ۴ میل مشجر (برفی و ذره بینی)
  • شیشه های ۴ میل سندبلاست
  • شیشه های ۴ میل ساتینا
  • شیشه های ۴ میل رفلکس
  • شیشه های ۴ میل دوجداره

 

شیشه ۴ میل رفلکس

شیشه های ۴ میلی که یک طرف آن شیشه رنگی و طرف دیگر آن آینه می باشد ، شیشه ۴ میل رفلکس در رنگ های برنز ، طلایی ، آبی ، سبز و نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت جام و قواره به فروش می رسد لازم به ذکر است که نوعی از شیشه های رفلکس که به سوپر رفلکس معروف هستند دارای جیوه بالای ۲۰ درصد می باشند .

 

شیشه ۴ میل مات

شیشه های مات در انواع مخلف مشجر ، سندبلاست و ساتینا در صنایع شیشه و آینه کولیوند عرضه می شود که شیشه مشجر اغلب برای استفاده در ساختمان های قدیمی و شیشه سندبلاست ساتینا در ساختمان های لوکس و مدرن استفاده می شود .

 

شیشه ۴ میل رنگی 

شیشه های ۴ میل رنگی به دو صورت رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود به طوری که برای تولید شیشه های لاکوبل از دستگاه چاپ استفاده می شود ، شیشه رنگی ۴ میل دو رو نما فقط در رنگ های برنز ، دودی ، آبی ، سبز و مسی تولید می شود .

 

شیشه ۴ میل سکوریت

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شیشه های سکوریت ۴ میل در ابعاد مختلفی تولید می شود ، این نوع شیشه ها اغلب در تولید شیشه های دوجدار کاربرد دارد .

 

شیشه ۴ میل خم

برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه ۴ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

شیشه ۴ میل طرح دار

با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی به صورت مات و رنگ روی شیشه ایجاد می شود به طور مثال در شرکت های دولتی و خصوصی از شیشه های راه مات به کرات استفاده می شود .

 

شیشه ۴ میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های ۴ میل فوت و کریستال حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه ۴ میل اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های ۴ میل دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر و پمپ فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه ۴ میل استیند گلاس

یکی دیگر از شیشه های دکوراتیو ۴ میل که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس اغلب به صورت دوجداره تولید می شود ، شیشه ۴ میل استیند گلاس در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه های استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه ۴ میل رومیزی 

برای تولید شیشه های رومیزی عسلی باید از شیشه های ۴ میل و ۶ میل ساده و رنگی استفاده کرد ، به طور مثال برای یک میز عسلی مدرن ۴۰ * ۴۰ سانتی متر باید از شیشه های ۴ میل بکار برد .

 

شیشه ۴ میل شامپاینی

به طور کلی شیشه های قهوه ای ۴ میل به دو دسته ی برنز و شامپاینی تقسیم می شود که در این بین در پروژه هایی که نیاز به شیشه های قهوه ای کم رنگ است باید از شیشه های شامپاینی بکار برد .

 

شیشه ۴ میل تاشو 

در برخی از پروژه های از با نمای شیشه ای مدرن می توان از شیشه های تاشو ۴ میل استفاده کرد ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه ۴ میل تاشو در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه ۴ میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه ۴ میل کریستال 

به طور کلی شیشه های ۴ میل از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیا بالایی برخوردار است ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 4 میل - اینستاگرام

 

شیشه 4 میل - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه ۴ میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش و استعلام قیمت شیشه ۴ میل از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه ۴ میل مورد نظر خود را در ابعاد مختلف به صورت حضوری با کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب شیشه ۴ میل برنز در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 10 میل کریستال

شیشه 4 میل

شیشه 20 میل نشکن

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

آینه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

شیشه 4 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بشتر پیرامون شیشه ۴ میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر ماجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند