فهرست این مقاله

قاب استیل آینه

تولید انواع قاب استیل آینه طلایی و نقره ای در صنایع کولیوند                                    0912823524202188621912

 

قاب استیل آینه

 

قاب استیل آینه

امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از فریم و تسمه های استیل در اجرای نماهای مختلفی ساختمانی استفاده می کنند چرا که امروزه یکی از جذابترین متریال های ساختمانی بدون تردید استیل محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع قاب استیل آینه و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی قاب های آینه در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف قاب های آینه ای از جمله قاب استیل آینه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadnocm@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید قاب استیل آینه به گونه ای است که ابتدا ورق استیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه پانچ و سایر دستگاه های برش استیل قاب تولید می شود در نهایت هم طی فرآیندی پیچیده و زمانبر رنگ استیل تقییر پیدا خواهد کرد .

 

قاب استیل آینه – آینه کریستال

آینه ها به طور کلی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

قاب استیل آینه – آینه رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های دکوراتیو با قاب استیل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه های مشکی استفاده کرد .

 

قاب استیل آینه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های با قاب استیل که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

قاب استیل آینه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قاب استیل آینه – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت با قاب استیل که با استفاده از ریموت رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور تغییر پیدا می کند به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قاب استیل آینه – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های دکوراتیو برخوردار می باشد .

 

قاب استیل آینه – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های قاب استیل که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث یه گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، قاب استیل آینه در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قاب استیل آینه در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح قاب های استیل معرفی شده است .

 

قاب استیل آینه – کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های با قاب استیل طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قاب استیل آینه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قاب استیل آینه – آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های با قاب استیل اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

قاب استیل آینه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از کرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

 

جهت سفارش قاب استیل آینه به صنایع از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت قاب استیل آینه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع  کولیوند به صورت حضوری قاب استیل آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید قاب استیل آینه در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کارگاه قاب استیل

قاب استیل طلایی

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

قاب استیل آینه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قاب استیل آینه در سراسر دنیا به وب سایت زی مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند