فهرست این مقاله

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین آینه های ساختمانی محسوب می شود چرا که تاثیر بسیار زیادی در طراحی داخلی داشته و افراد به کرات در طول روز آز آن استفاده می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح های آینه روشویی و قیمت آینه سرویس بهداشتی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولیدذ کرده است که برای مشاهده ی قیمت آینه سرویس بهداشتی می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – بک لایت

محبوب ترین و پرفروش ترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخغی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بکم لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمد متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی – کریستال 

آینه های سرویس بهداشتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار  بالایی برخوردار است ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

قیمت آینه سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه سرویس بهداشتی مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ مصغوبه در اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

قیمت آینه سروسی بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

rقیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

قیمت آینه سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند