فهرست این مقاله

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

امروزه با توجه به پیشزفت بسیار زیاد تکنولوژی در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه و آینه های مدرن و خاص هستیم یکی از جدیدترین آن ها با نام آینه هوشمند ضد بخار شناخته شده است ،  در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله قیمت آینه هوشمند ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های هوشمند بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های هوشمند با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی و سیستم ضد بخار روشن خواهد شد ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه هوشمند ضد بخار استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی سرویس بهداشتی با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – ساعت 

در این طرح ساعت و دمای داخلی سرویس بهداشتی به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، چنین آپشنی در سرویس حمام کاربرد زیادی دارد چرا که دمای داخلی محیط را می توان متعادل نگه داشت .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – صفحه نمایش 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلو آینه و یک اسپیکر با ابعاد کوچک پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را در سرویس بهداشتی پخش نمایید .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است بدین شکودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – بی نهایت

طرح خاص دیرگی از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – کریستال 

آینه های هوشمند از نظر شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار – گرد 

با تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER  بکار برده خواهد شد .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار - اینستاگرام

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت آینه هوشمند ضد بخار مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه با نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه های هوشمند

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

قیمت آینه هوشمند ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت آینه هوشمند ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند