فهرست این مقاله

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم ساده و خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

در زندگی پر دغدغه ی امروزه در هر خانه ای نیاز به یک وسیله ی سرگرم کننده که با توجه به آن به نوعی آرامش را به ما هدیه کند ضروری می باشد ، آکواریوم های خانگی از قدیم الایم در خانه های اکثر ما وجود داشته و حتما شما هم این عقیده را دارید که مشاهده ی جانوارن آبزی در آکواریوم موجب آرامش می باشد و  مغر ما در حالت آلفا قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه آکواریوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند

در این مقاله به بررسی ساخت انواع آکواریوم ها و به ویژه قیمت شیشه آکواریوم می پردازیم ، صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع آکواریوم های بزرگ و خانگی را شروع کرده و با یاری تا کنون بیش از 100 طرح مختلف را در سراسر کشور اجرا کرده است .

همانطور که مطلع هستید شیشه ای که برای ساخت آکواریوم در نظر گرفته می شود باید دارای استحام کافی در برابر فشار آب موجود در آکواریوم را داشته باشد از همین رو ضخامت شیشه باید متناسب با ابعاد آن تعیین شود و به طبع قیمت شیشه آکواریوم هم با توجه به ابعاد شیشه و نوع شیشه مشخص می شود .

 

عوامل مهم در تعیین قیمت شیشه آکواریوم

اولین عامل تعیین کننده در قیمت آکواریوم همنطور که در بالا اشاره شد ابعاد آن می باشد لذا با توجه به ابعاد آکواریوم مقدار شیشه ی مورد نیاز و ضخامت شیشه مشخص می شود به طور مثال قیمت شیشه آکواریوم با ابعاد 50 * 100 که نیاز به شیشه ی 8 میل داشته با آکواریوم با ابعاد 60 * 150 که باید از شیشه ی 10 میل استفاده شود متفاوت خواهد بود .

دومین عامل تاثیر گذار در قیمت شیشه آکواریوم نوع شیشه ای که در ساخت آکواریوم بکار می رود می باشد منظور از نوع شیشه فلوت یا کریستال بودن شیشه و همچنین اینکه شیشه ی طرح دار یا ساده استفاده شود می باشد ، طبیعی است که شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا نمای آکواریوم را به میران قابل توجهی زیباتر خواهد کرد اما قیمت شیشه آکواریوم در این صورت با ابعاد مشابه حدود دو برابر شیشه فلوت خواهد شد .

امروزه با توجه به تولید شیشه های طرح دار رنگی می توان از این نوع شیشه ها هم در ساخت آکواریوم ها استفاده کرد به طور مثال در بسیاری از آکواریوم های خانگی که در صنایع شیشه و آینه کولیوند ساخته شده از شیشه حکاکی شده و چاپی رنگی در پشت آکواریوم استفاده شده است در این صورت هم قیمت شیشه آکواریوم به مراتب بیشتر از حالت ساده می شود .

 

قیمت شیشه آکواریوم خم یا منحنی 

با صراحت می توان گفت که زیباترین و جذابترین نوع آکواریوم ها ، آکواریوم های منحنی دار می باشد در این طرح معمولا به دو شکل آکواریوم ساخته می شود در حالت اول آکواریوم به صورت کاملا گرد و استوانه ای شکل ساخته می شود که برای اجرای این طرح باید از شیشه های 12 میل ، 16 میل و 20 میل استفاده کرد اما در حالت دوم سه طرف آکواریوم از شیشه های ساده و یک طرف آن که معمولا طرف نمای می باشد از شیشه خم استفاده می شود .

قیمت شیشه آکواریوم خم با توجه به قالب آن تعیین خواهد شد چرا که ساخت قالب آهنی برای شیشه های خم دارای پیچیدگی های زیادی بوده و زمان زیادی هم صرف ساخت قالب مورد نظر می شود کوچکترین اشتباهی در هنگام ساخت قالب فلزی موجب کج شدن شیشه خواهد شد و حتی 1 میلی متر هم در ساخت آن موثر خواهد بود لذا بالا بودن قیمت شیشه آکواریوم خم نسبت به شیشه های شاده کاملا طبیعی می باشد .

 

قیمت شیشه آکواریوم کریستال

اگر به دنبال ساخت یک آکواریوم با نمای حرفه ای و منحصربفرد هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از شیشه کریستال برای ساخت آکواریوم است ، شفافیت و درخشندگی شیشه کریستال در نمای آکواریوم تاثیر بسزایی دارد ، با توجه به اینکه این نوع شیشه ها دارای انواع مختلفی چون شیشه کریستال ایرانی ، چنی و بلژیکی است قیمت شیشه آکواریوم کریستال نیز متفاوت خواهد بود .

 

قیمت شیشه آکواریوم سوپر کلیر

چنانچه به دلیل قیمت بالای شیشه های کریستال قادر به خرید این نوع شیشه ها نیستید می توانید از شیشه های سوپر کلیر جهت ساخت آکواریوم استفاده کنید ، شفافیت این نوع شیشه ها یک سطح از شیشه کریستال کمتر است .

 

قیمت شیشه آکواریوم 10 میل

اغلب آکواریوم های خانگی که ابعاد بزرگی ندارند با استفاده از شیشه 10 میل ساخته می شوند زیرا شیشه 10 میل مقاومت بالایی داشنه و از وزن مناسبی هم برخوردار است ، قیمت این نوع شیشه ها با توجه به اینکه فلوت ، کلیر یا کریستال باشند تعیین خواهد شد .

 

قیمت شیشه آکواریوم رنگی

برای ساخت آکواریوم های تزیینی و طرح دار اغلب از شیشه های رنگی به عنوان شیشه پشت آکواریوم استفاده می شود در این صورت هنگام ریختن آب در آکواریوم آب به رنگ شیشه دیده خواهد شد .

 

قیمت شیشه آکواریوم لمینت

برای تولید آکواریوم های با ابعاد بزرگ باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد در غیر این صورت احتمال شکسته شدن شیشه بسیار زیاد است ، ان نوع شیشه ها توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

قیمت شیشه آکواریوم طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های آکواریوم به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان حاشیه های طرح دار را روی آکواریوم سندبلاست کرد ، شیشه های طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت شیشه آکواریوم هوشمند 

در این طرح از شیشه های آکواریومی با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های هوشمند در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه آکواریوم رفلکس

در این طرح از شیشه های آکواریومی مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه آکواریوم حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی روی شیشه های آکواریوم حکاکی می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، شیشه های حکاکی شده فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت شیشه آکواریوم 

جهت اطلاع از قیمت شیشه آکواریوم و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند از قیمت شیشه آکواریوم مورد نظر خود را به صورت حضوری مطلع شوید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل تیم فنی با تجربه انواع آکواریوم های بزرگ و خانگی را اجرا می کند در ضمن قیمت شیشه آکواریوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت آنلاین از اتحادیه اعلام خواهد شد .

 

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم 

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

قیمت شیشه آکواریوم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه آکواریوم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.thesprucepets.com

تیم تحریریه کولیوند