فهرست این مقاله

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     0912823524202188621912

 

قیمت شیشه بین کابینتی

 

قیمت شیشه بین کابینتی

شیشه های بین کابینتی جایگزین بسیار مناسبی برای کاشی های رنگی و طرح دار است چرا که هم نمای زیباتری داشته و هم برای تمیز کردن آن بسیار راحت تر است ضمنا قیمت شیشه بین کابینتی تقریبا 20 درصد کمتر از کاشی های رنگی می باشد از همین در این مقاله به بررسی قیمت های این نوع از شیشه های رنگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولی نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه بین کابینتی – کریستال

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از ظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کرسیتال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار است این نوع شیشه های در ضخامت های 4 میل تا 20 میل موجود می باشد .

 

قیمت شیشه بین کابینتی – رنگی

متدول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که با نام شیشه لاکوبل رنگی ساده نیز شناخته شده این نوع شیشه ها فقط از یک رنگ تشکیل شده اند به طور مثال در ساختمانی که کابینت های آن سفید است باید از شیشه های لاکوبل مشکی استفاده کرد .

 

قیمت شیشه بین کابینتی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ها به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان تصویر جنگل و دریا را روی شیشه های بین کابینتی چاپ کرد بدین شکل نمای زیباو آرامش بخشی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

قیمت شیشه بین کابینتی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه ها حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه ایجاد کرد .

 

قیمت شیشه بین کابینتی – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا این نوع شیشه ها با نام شیشه بین کابینتی لاکچری نیز شناخته شده است .

 

قیمت شیشه بین کابینتی – ضد حرارت 

در اغلب آشپزخانه ها به دلیل وجود گار فر باید از شیشه های ضد حرارت به عنوان شیشه بین کابینتی استفاده کرد بدین شکل شیشه از در برابر حرارت زیاد مقاوم بوده و خطری را ایجاد نخواهد کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ضد حرارت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

جهت استعلام قیمت شیشه بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه بین کابینتی مورد نظر خود مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه بین کابینتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند طبق نرخ اتحادیه صورت می گیرد به همین دلیل این نوع شیشه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

قیمت شیشه بین کابینتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه بین کابینتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند