فهرست این مقاله

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

قیمت شیشه خم لمینت

 

قیمت شیشه خم لمینت

شیشه های خم جذابترین نوع شیشه تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود چرا که خم شدن این متریال فرآیند بسیار پیچیده و زمانبری است به طوری که حتی در گذشت های نه چندان دور خم شیشه محال به نظر می رسید از همین رو در این مقاله به بررسی قیمت شیشه خم لمینت و سکوریت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از شیشه های خم لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید این نوع شیشه ها به گونه ای است که ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان برش داده شده سپس قالب فلزی شیشه ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه ها به همراه قالب فلزی داخل کوره جهت خم شدن قرار داده می شوند در نهایت هم شیشه های خم شده توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

قیمت شیشه خم لمینت – کریستال

به طور کلی شیشه های خم لمینت از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بیشتری برخوردار است و با نام شیشه مغر آبی نیز شناخته شده می باشد .

 

قیمت شیشه خم لمینت – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و سیبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه های خم استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از شیشه دودی بکار برد .

 

قیمت شیشه خم لمینت – حکاکی شده 

با استفاده با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

قیمت شیشه خم لمینت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و بیرعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

قیمت شیشه خم لمینت – میر شیشه ای

برای تولید میزهای تمام شیشه ای نیز باید از شیشه های خم لمینت شده بکار برد به طور مثال برای یک میز جلو مبلی با طول 120 سانتی متر ، عرض 5 سانتی متر و ارتفاع 80 سانتی متر باید از شیشه های خم لمینت 16 میل استفاده کرد ، میزهای تمام شیشه ای در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم لمینت – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم سکوریت و لمینت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی برخوردار خواهد بود ، شیشه های محافظ فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه خم لمینت – تاشو 

در این طرح از شیشه های خم شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت شیشه خم لمینت - اینستاگرام

 

قیمت شیشه خم لمینت - واتساپ

 

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه خم لمینت و سفارش ان به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

جهت اطلاع از قیمت شیشه خم لمینت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه خم لمینت مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه خم لمینت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

قیمت شیشه خم لمینت

 

جهت اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه خم لمینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند