فهرست این مقاله

قیمت شیشه ۱۵ میل

قیمت شیشه ۱۵ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه ۱۵ میل

امروزه با توجه به تولید شیشه های با ضخامت بالا در هر پروژه ای با توجه به نیاز یکی از شیشه های ضخیم استفاده می شود به طور مثال برخلاف گذشته که برای تولید شیشه های رومیزی از شیشه ۶ میل بکار برده می شد اکنون شاهد تولید شیشه های رومیزی ۱۰ میل ، ۱۵ میل و حتی ۲۰ میل نیز هستیم ، در این مقاله به بررسی انواع و قیمت شیشه ۱۵ میل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ۱۵ میل در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه های ۱۵ میل را تولید کرده است ، برای اطلاع از قیمت شیشه ۱۵ میل می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل  ابتدا در کشور بلژیک و آلمان تولید شد اما خیلی زود مورد توجه تولید کنندگان سایر کشورها نیز قرار گرفت ، لازم به ذکر است این نوع شیشه ها در اوایل فقط به صورت فلوت وجود داشت اما امروزه شیشه های سوپرکلیر و کریستال ۱۵ میل نیز به کرات تولید می شود البته توجه داشته باشید که قیمت شیشه ۱۵ میل کریستال با فلوت تفارت دارد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل سکوریت

شیشه های سکوریت یا نشکن در پروژه هایی که نیاز به استفاده از شیشه های با مقاومت بالایی است استفاده می شود ، برای تولید شیشه سکوریت ابتدا شیشه ۱۵ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل لمینت

در پروژه هایی که به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و فریم لس بودن ان احتمال شکستن شیشه بالاست باید از شیشه های ۱۵ میل لمینت شده بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه ۱۵ میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل دوجداره

در برخی از پروژه ها نیز که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتیست باید از شیشه های ۱۵ میل دوجداره استفاده کرد ، این نوع شیشه ها از دو عدد شیشه با ابعاد یکسان و اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی تشکیل شده است .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل رنگی

طراحان دکوراسیون ترکیب صحیح رنگ ها را از مهم ترین بخش های طراحی یک ساختمان می دانند به همین دلیل بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان جهت اجرای نمای شیشه ای مورد نظر بکار برد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را شیشه های ۱۵ میل به صورت مات و رنگی ایجاد کرد ، به طور مثال برای در شرکت ها و سازمان های معتبر معمولا لوگوی مجموعه روی شیشه به صورت سندبلاست وجود دارد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی که میز فقط از تعدادی پایه فلزی ، چوبی یا سنگی تشکیل شده است باید از شیشه های ۱۵ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید شیشه میز ناهارخوری ۱۰ نفره که میز از ۲ عدد پایه سنگی تشکیل شده است باید از شیشه های ۱۵ میل وین وایت و کریستال بکار برد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل کریستال

به طور کلی شیشه های ۱۵ میل به سه دسته فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است هرچند که شیشه کریستال نیز به دو دسته ی شیشه های کریستال خارجی و کریستال ایرانی یا وین وایت تقسیم می شود .

قیمت شیشه ۱۵ میل کریستال ایرانی تقریبا نصف شیشه های کریستال خارجی است با اینکه از نظر شفافیت شاید بتوان گفت فقط یک پرده رنگ از کریستال خارجی شفافیت کمتری دارد به عبارتی تفاوت بسیار اندک است .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های ۱۵ میل حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل رفلکس

در این طرح از شیشه های ۱۵ میل از ترکیبات شیشه های رفلکس استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش ، سبز ، زرد ، شرابی و شامپاینی وجود دارد .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل استین گلاس 

شیشه های استین گلاس اتز ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

قیمت شیشه 15 میل - اینستاگرام

 

قیمت شیشه 15 میل - واتساپ

 

 

جهت استعلام قیمت شیشه ۱۵ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه ۱۵ میل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه ۱۵ میل اطلاع پیدا کنید .

شایان ذکر است قیمت شیشه ۱۵ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ های تعیین شده در اتحادیه شیشه تعیین شده است و به صورت مستقیم و بدون واسطه در احتیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه ۱۵ میل

 

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

قیمت شیشه 15 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه ۱۵ میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند