فهرست این مقاله

قیمت میز آینه ای

قیمت میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                       0912823524202188621912

 

میز آینه ای

 

قیمت میز آینه ای

تولید میزهای آینه ای و شیشه ای در طراحی دکوراسیون مدرن جایگزین میزهای چوبی و فلزی شده است به طوری که از میزهای آینه ای برای تزیین هرچه بهتر فضای داخلی ساختمان استفاده می شود در این مقاله به بررسی ویژگی ها و قیمت میز آینه ای تلویزیون ، کنسول ، جلو مبلی ، عسلی و آرایش می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای آینه ای در سراسر دنیا به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف میزهای آینه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی انواع آن و قیمت میز آینه ای می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

قیمت میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به موارد مختلفی از جمله نوع میز ، ابعاد میز ، رنگ آینه ، طرح آینه تعیین می گردد به طور مثال قیمت میز جلو مبلی آینه ای یا رنگ نقره ای کمتر از میز جلو مبلی آینه ای شامپاینی می باشد .

 

قیمت میز آینه ای – تلویزیون

متداول ترین نوع میز آینه ای که معمولا دارای طول 160 سانتی متر ، عرض 50 سانتی متر و ارتفاع 40 سانتی متر می باشد ، پایه های میز تلوزیون به دو دسته ی پایه های چوبی و پایه های استیل تقسیم می شود که با توجه به طرح میز یکی از این دو نوع پایه انتخاب خواهد شد .

 

قیمت میز آینه ای – جلو مبلی

یکی دیگر میزهای آینه ای که در 2 طرح هندسی مستطیلی و مربعی تولید می شود ابعاد اینگونه میزها کوچکتر از میزهای آینه ای تلویزیون است به مین دلیل قیمت آن نیز کمتر از میز تلویزیون می باشد ، برای تولید میزهای جلو مبلی آینه ای معمولا ازتفاع میز 30 سانتی متر در نظر گرفته خواهد شد .

 

قیمت میز آینه ای – کنسول

میزهای کنسول آینه ای برخلاف میزهای جلو مبلی و تلویزیون از ارتفاع زیادی برخوردار است در اغلب موارد ارتفاع اینگونه میزهای آینه ای 110 سانتی متر در نظر گرفته می شود ، لازم به ذکر است طرح های مختلف تزیینی روی میز کنسول آینه ای اجرا خواهد شد .

 

قیمت میز آینه ای – کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیا زیادی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید میزهای آینه ای محسوب می شود .

 

قیمت میز آینه ای – رنگی

با توجه به تاثیر یبسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگفسید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های نقره ای و دودی بکار برد .

 

قیمت میز آینه ای – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای آینه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال طرح لوزی را روی آینه حکاکی کرد لازم به ذکر است قیمت میز آینه ای حکاکی نسبت به سایر میزهای آینه ای طرح دار بیشتر است .

 

قیمت میز آینه ای – اسیدکاری شده 

طرح خاصی از میزهای آینه ای که الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع از میزهای آینه ای از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

قیمت میز آینه ای – اکریلیک

در این طرح از میزهای آینه ای با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود ، قیمت میز آینه ای اکریلیک تقریبا دو برابر میزهای آینه ای ساده است این نوع میزها در بین طراحان دکوراسیون داخلی از محبوبیت بسیار زیادی بخوردار می باشد .

 

قیمت میز آینه ای – آنتیک 

طرح خاص دیگری از میزهای آینه ای که با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده تولید می شود فرآیند تولید آینه های آنتیک بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت میز آینه ای – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از میزهای آینه ای که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یم عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

قیمت میز آینه ای - اینستاگرام

 

قیمت میز آینه ای - واتساپ

 

 

جهت استعلام قیمت میز آینه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت قیمت میز آینه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت میز آینه ای مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ های مصوبه ی اتحادیه شیشه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت میز آینه ای

قیمت میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

قیمت میز آینه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت میز آینه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند