فهرست این مقاله

مدل آینه سرویس بهداشتی

تولید انواع مدل آینه سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

مدل آینه سرویس بهداشتی

در چند سال گذشته طرح های بسیار متنوعی در زمینه آینه های دکوراتیو سرویس بهداشتی تولید شده است به طوری که با توجه به هر طراحی دکوراسیون داخلی این قسمت از ساختمان یک آینه مدرن وجود دارد ، در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع مدل آینه سرویس بهداشتی و ویژگی های هر یک از آن ها بپردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ مدل آینه سرویس بهداشتی از جمله آینه های بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها نیز قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – تراش

یکی از طرح های اولیه آینه های روشویی که لبه آینه با استفاده از دستگاه تراش ابزار پخ خورده است هر چند که این نوع آینه ها جایی در طراحی دکوراسیون مدرن ندارند و به نوعی جزء آینه های روشویی منسوخ شده است .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که با نام های آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه نوری شناخته شده است ، برای تولید مدل آینه سرویس بهداشتی  بک لایت ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های روشویی بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی از آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار در کابین های حمام استفاده شود ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بحار روی آن محو خواهد شد .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های سرویس بهداشتی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسیپکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های روشویی دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه بکار خواهد رفت این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی – کریستال 

به طور کلی آینه های سرویس بهداشتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

مدل آینه سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش انواع مدل آینه سرویس بهداشتی

برای اطلاع از قیمت انواع مدل آینه سرویس بهداشتی می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه سرویس بهداشتی مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

شایان ذکر است تولید انواع مدل آینه سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به جدیدترین طرح های آینه روشویی در سراسر دنیا صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

مدل آینه سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند