فهرست این مقاله

میز آینه ای

تولید انواع میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

میز آینه ای

میز آینه ای

طراحی دکوراسیون مدرن تمامی صنایع ساختمانی را تحت تاثیر قرار داده و شاهد کالاهایی با رنگ های متنوع و طرح های شاید بتوان گفت باور نکردنی هستیم در این بین صنعت شیشه و آینه با توجه به اینکه طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی به سمت  نمای کرتین وال سوق پیدا کرده است تغییرات زیادی را متحمل شده و روز به روز این تنوع بیشتر هم می شود .

 

نحوه تولید میز آینه ای

در ابتدا باید طرح مورد نظر میز در کارگاه صنایع چوبی کولیوند با استفاده از ورق های PVC یا MDF ساخته شود پس از تولید میز چوبی ، در کارگاه صنایع شیشه کولیوند میز تولید شده را آینه کاری خواهیم کرد ، برای perfect شدن کار باید از دستگاه CNC جهت برش آینه ها استفاده کرد زیرا یک میل کم یا اضافه شدن موجب بهم ریختگی هنگام چسباندن آینه ها برای ساخت میز آینه ای می شود .

 

میز آینه ای رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید آینه های رنگی مانند آینه مسی ، برنز ، دودی ، بنفش ، آبی و سبز قادر به تولید میز های آینه ای رنگی هم است اما توجه داشته باشید که قیمت میزهای رنگی به مراتب بیشتر از میز های آینه ای ساده یا همان نقره ای می باشد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از میز آینه ای دودی یا مشکی استفاده کرد .

 

میز آینه ای طرح دار

با استفاده از آینه های طرح دار رنگی و سندبلاست می توان میزهای آینه ای مدرن را تولید کرد به طوری که ابتدا آینه ها توسط دستگاه سندبلاست و چاپ طرح دار شده سپس فرآیند ساخت میز صورت می گیرد ، اگر طرح خاصی برای تولید میز آینه ای در نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

انواع میز آینه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • میز کنسول آینه ای
  • میز عسلی آینه ای
  • میز جلو مبلی آینه ای
  • میز تلویزیون آینه ای
  • میز آینه ای آرایش
  • میز ناهار خوری آینه ای

از بین موارد اشاره شده در بالا میز آینه ای تلویزیون و جلو مبلی بیشترین تقاضا را در صنایع شیشه و آینه کولیوند داشته است و به همین دلیل هم بیشتر میزهای تولید شده و نمونه کارها متلق به این دو میز می باشد اما شما مشتریان گرامی هر طرحی را که مد نظر داشته باشید اجرا خواهد شد .

 

میز کنسول آینه ای

میز کنسول امروزه در هر ساختمانی برای تزیین فضای داخلی استفاده می شود و صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید میزهای کنسول آینه کاری شده ی رنگی تحول چشمگیری را در تولید ای نوع میزها ایجاد کرده است ، میز آینه ای کنسول معمولا ارتفاع زیادی داشته اما عرض آن کمتر از میزهای جلو مبلی است به همین دلیل باید از آینه های 5 میل برای تولید آن استفاده کرد .

میز کنسول آینه ای از دو قسمت میز کنسول و آینه بالای کنسول تشکیل شده است به همین دلیل قیمت این نوع میزها بیشتر از سایر میزهای آینه ای است و جهت تزیین فضای داخلی استفاده می شود .

 

میز تلویزیون آینه ای

ساخت میز تلویزیون شیشه ای به نوعی تکراری شده و در اکثر خانه ها دیده می شود اما با طراحی جدید میز آینه ای تلویزیون توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی را به خود جلب کرده است ، برای تولید میز آینه ای تلویزیون ابتدا میز به صورت معمولی و با ورق های mdf ساخته شده سپس روی میز با آینه های تراش خورده ساده و رنگی در طرح مورد نظر آینه کاری خواهد شد .

متداول ترین نوع میز آینه ای که در طرح های مختلفی تولید می شود این نوع میزها حتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و یکی از مهم ترین ابزارهای تریین فضای داخلی ساختمان محسوب می شود .

 

میز جلو مبلی آینه ای

با استفاده از آینه های رنگی و آنتیک می توان یک میز جلو مبلی را به روش های مختلفی آینه کاری کرد ، آینه کاری با استفاده از طرح لوزی به صورت اینگریوینگ متداولترین نوع  میز آینه ای جلو مبلی محسوب می شود به طوری که آینه ای که روی میز جلو مبلی آینه ای قرار خواهد گرفت به شکل لوزی حکاکی خواهد شد البته به شکل های دیگری مانند مربعی و مستطیلی  هم  می توان آینه را حکاکی کرد .

میز آینه ای جلو مبلی در بین میزهای آینه ای دارای تنوع بیشتری است به طوری که در برخی از طرح ها میزهای آینه ای مستطیلی شکل تولید شده اما در طرح های دیگر به شکل مربعی تولید می شوند .

 

میز آینه ای آرایش

میزهای آینه ای آرایش نیز مانند میز آینه ای کنسول اغلب دارای ارتفاع زیاد و عرض کم می باشد جهت آینه کاری روی میز معمولا از روش اینگریوینگ استفاده می شود ، رنگ آینه نیز بهتر است با رنگ های بکار رفته در اتاق مطابقت داشته باشد ، طراحان دکوراسیون داخلی در کشورهای اروپایی نیز به کرات از میز آینه ای به عنوان میز آرایش خانم ها استفاده می کنند .

 

میز آینه ای وسط مبل

میزهای وسط مبل یا جلو مبلی در طراحی دکوراسیون داخلی نقش مهمی را ایفا می کند و به نوعی میز جلو مبلی نسبت به سایر میزها بیشتر در معرض دید افراد قرار دارد ، میز وسط مبل آینه کاری شده بسیار شیک و مدرن می باشد ضمنا میز آینه ای وسط مبل از ابعاد کوچکتری نسبت میزهای آینه ای تلویزیون برخوردار است به همین دلیل قیمت کمتری نیز نسبت به میزهای تلویزیون دارد .

 

میز آینه ای تخت خواب

اغلب تخت خواب های تولید شده از جنس چوب ساخته شده و به نوعی دیدن این نوع تخت خواب ها تکراری شده از همین در صنایع شیشه و آینه کولیوند تخت های آینه کاری شده رنگی تولید می شود .

 

میز آینه ای آنتیک

طرح جدیدی از میزهای آینه ای که با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده تولید می شود این نوع میزها برای ساختمان هایی که دارای طراحی دکوراسیون کلاسیک است مناسب می باشد لازم به ذکر است میز های آینه ای آنتیک در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان میز آینه ای کنسول استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

به طور مثال برای یک اتاق با طراحی کلاسیک باید از میز آینه ای آنتیک استفاده کرد بدین صورت طراحی میز با طراحی داخلی اتاق تطابق خواهد داشت و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون می شود .

 

میز آینه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای آینه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان طرح مربعی و مستطیلی را روی میز آینه ای حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

میز آینه ای اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از میزهای آینه ای که الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، لازم به ذکر است میز آینه ای اسیدکاری شده در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز آینه ای اکریلیک

در این طرح از میزهای آینه ای با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن نیز به شمار می رود ضمنا میز آینه ای اکریلیک در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

میز آینه ای هوشمند 

طرح دیگری از میزهای آینه ای که با استفاده از ریموت آینه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، آینه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ضمنا میز آینه ای هوشمند در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

میز آینه ای هوشمند مدرن در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون مانند مجله the best desine که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین نوع میز های آینه ای معرفی شده است ضمنا قیمت میز آینه ای هوشمند و مدرن تقریبا دو برابر میزهای آینه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع میزها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

میز آینه ای اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های میز های آینه ای که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از میز آینه ای مشکی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز آینه ای صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح میزهای آینه ای که یک صفحه نمایش جلوی میز قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، میز آینه ای صفحه نمایش دار جذاب ترین طرح میزهای آینه ای به شمار می رود این نوع میزها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز آینه ای با قاب استیل 

در این طرح از میزهای آینه ای قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

میز آینه ای دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از میزهای آینه ای طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور میز قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی شده است .

 

میز آینه ای ضخیم 

برای تولید میزهای آینه ای جلو مبلی و ناهارخوری با ابعاد بزرگ باید از آینه های 6 میل کریستال استفاده کرد به طور مثال برای یک میز با ابعاد 80 * 240 سانتی متر باید از آینه های 6 میل بکار برد .

 

میز آینه ای کودک

برای اتاق های کودکان مدرن و جدید نوعی از میزهای آینه ای اجرا شده که معمولا دارای حکاکی شخصیت های برجسته انیمیشنی است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

میز آینه ای تلویزیون 

محبوب ترین نوع میزهای آینه ای که معمولا در ابعاد 50 * 220 سانتی متر تولید می شود برای تولید میزهای تلویزیون آینه از آینه های آنتیک و رنگی نیز استفاده خواهد شد ، به طور مثال برای یک تلویزیون 65 اینچ از میز آینه ای با طول 220 سانتی متر و عرض 40 سانتی متر بکار برده می شود .

 

میز آینه ای بی نهایت 

طرح خاص دیگری از میزهای آینه ای که با نام میز بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

 

تجهیزات ساخت میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از مجهزترین دستگاه های صنعت شیشه و آینه انواع میز شیشه ای و آینه ای را در طرح های گوناگون تولید کرده و در بازار ارائه می نماید بدین شکل که ابتدا طرح میز آینه ای توسط مشتری انتخاب شده و سپس تیم تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند در کارگاه شروع به ساخت میز آینه ای خواهند کرد .

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند توانایی تولید هز طرحی از میز آینه ای و شیشه ای را داراست و اگر طرح خاصی مد نظر شماست می توانید طرح خود را هنگام سفارش برای کارشناسان ما ارسال کرده و تیم تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند میز مورد نظر شما را تولید خواهد کرد .

 

بررسی ساخت میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

ابتدا میز مورد نظر شما با ورق های mdf و pvc توسط تیم تولید صنایع چوبی کولیوند ساخته می شود سپس با توجه به نوع آینه کاری که باید روی میز انجام شود آینه ها با دستگاه CNC برش داده می شود و در نهایت قطعه های آینه برش داده شده طبق الگوی مورد نظر با چسب های مخصوص آینه روی میز چسبانده می شود .

برای آینه کاری روی میز آینه ای می توان آینه های رنگی متنوعی و همچنین طرح های گوناگون آینه کاری را در نظر گرفت به طور مثال آینه طلایی و آینه مسی را می توان به صورت قطعات آینه ای مستطیلی روی میز مورد نظر نصب کرد البته توجه داشته باشید که رنگ آینه کاری روی میز آینه ای باید با طراحی دکوراسیون داخلی تناسب داشته باشد به همین دلیل هنگام سفارش حتما یک تصویر از محیط داخلی برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

اگر میز از پیش ساخته ای را در منزل خود دارید و تمایل به تبدیل کردن آن میز به میز آینه ای را دارید می توانید میز را به آدرس دفتر ما ارسال کرده و همکاران ما پس از مشاهده میز امکان آینه ای کردن آن را به شما خواهند گفت .

 

میز آینه ای - واتساپ

میز آینه ای - اینستاگرام

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آرایش شیشه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

 

 

نحوه سفارش انواع میز آینه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش میز آینه ای در طرح های مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شمراه های 02188621920912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند میز مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب و فروش میز آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

در ادامه برخی از تصاویر میز آینه ای را در طرح های مختلف مشاهده خواهید کرد :

 

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

میز آینه ای

شما می توانیدجهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز آینه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.allmodern.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند