فهرست این مقاله

میز خم شیشه ای

تولید میز خم شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

میز خم شیشه ای

 

میز خم شیشه ای

میزهای شیشه ای بدون تردید زیباترین و مدرنترین طرح میزهای ادرای و میزهای مبلان خانگی محسوب می شود که به کرات در طراحی دکوراسیون نورین استفاده خواهد شد ، در این بین میز خم شیشه ای جدیدترین نوع میز شیشه ای به شمار می رود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز خم شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز خم شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز و همچنین شیشه های رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های دودی بکار برد .

 

میز خم شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میز شیشه ای به صورت مان و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز خم شیشه ای – با پایه استیل

در این طرح جدید میز شیشه ای خم از ترکیب های شیشه ای خم و پایه های استیل تشکیل شده است به طوری که در اغلب موارد یک طرف میز از شیشه خم 90 و طرف مقابل از پایه استیل تشکیل خواهد شد .

 

میز خم شیشه ای – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به طرح دار نیز تولید شده اما شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

میز خم شیشه ای – هوشمند 

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میزهای هوشمند در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

میز خم شیشه ای – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز ناهارخوری با ابعاد 110 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، میزهای ضخیم در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز خم شیشه ای – دو طبقه

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو هستند بهتر است که از میزهای تمام شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه ی شیشه ای توسط یراق آلالت استیل به میز متصل خواهد شد ، میزهای دو طبقه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

میز خم شیشه ای – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای خم که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز خم شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز خم شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

میز خم شیشه ای - اینستاگرام

 

میز خم شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز خم شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز خم شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میزهای خم شیشه ای  مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز خم شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

میز خم شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز خم شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند