فهرست این مقاله

میز رزرویشن

تولید انواع میز رزرویشن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  09128235242 – 02188621912

 

میز رزرویشن

 

میز رزرویشن

میزهای اداری و تجاری با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها در طراحی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای هایگلاس ،  چوبی ، شیشه ای و فلزی به طور اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای تجاری ، اداری در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز کانتر هیگلاس را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز رزرویشن – چوبی 

رایج ترین طرح میزهای تجاری میزهای چوبی محسوب می شود که به سه دسته ی ام دی اف ، هایگلاس و چوبی تقسیم می شود در این بین میزهای چوبی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در ابعاد مختلفی نیز قابل تولید است .

 

میز رزرویشن – فلزی

میزهای فلزی نیز به سه دسته ی میزهای فلزی رنگ کوره ای ، میزهای فلزی آبکاری شده و میزهای استیل تقسین می شود که در این بین میزهای استیل از همه طرح ها جذاب تر به نظر می رسند .

 

میز رزرویشن – شیشه ای 

جذاب ترین طرح میزهای تجاری که با نام میز شیشه ای شناخته شده است این نوع میزها با استفاده از شیشه های کریستال 15 میل و 20 میل تولید می شود این نوع میزها در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

میز رزرویشن – شیشه ای خم 

در بین میزهای شیشه ای ، میز خم شیشه ای یک طرح منحصر بفرد بشمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز رزرویشن - اینستاگرام

 

میز رزرویشن - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش میز رزرویشن به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میزهای تجاری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه میز مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میزهای تجاری در صنایع کولیوند با استفاده از متریال های با کیفیت صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز رزرویشن

میز رزرویشن

میز رزرویشن

میز رزرویشن

میز رزرویشن

میز رزرویشن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند