فهرست این مقاله

میز شیشه ای اداری جدید

تولید انواع میز شیشه ای اداری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

میز شیشه ای اداری مدرن

 

میز شیشه ای اداری جدید

میزهای شیشه ای بدون تردید جذاب ترین طرح میز اداری محسوب می شوند که در شرکت های مدرن و با طراحی دکوراسیون داخلی لاکچری استفاده خواهد شد ، در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه ای اداری جدید و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله میز شیشه ای اداری جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

میز شیشه ای اداری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند به همراه یک گارانتی دو ساله ی بی قید و شرط به خریدان محترم داده می شود ، این نوع میزها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

میز شیشه ای اداری جدید – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میز شیشه ای خم و میز شیشه ای لیزری تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای اداری جدید – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای اداری جدید – دو طبقه

با توجه به اینکه میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای اداری جدید – پایه فلزی

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که از ترکیب میز شیشه ای خم و پایه های استیل تشکیل شده است ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طف مقابل شیشه به پایه فلزی چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای اداری جدید – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای اداری جدید – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای اداری جدید - اینستاگرام

 

میز شیشه ای اداری جدید - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای اداری جدید از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای اداری جدید و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای اداری جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای اداری جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای اداری

میز شیشه ای اداری جدید

میز شیشه ای اداری جدید

میز شیشه ای اداری مدرن

میز شیشه ای اداری مدرن

میز شیشه ای اداری مدرن

میز شیشه ای اداری مدرن

میز شیشه ای اداری مدرن

میز شیشه ای اداری مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای اداری مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند