فهرست این مقاله

میز شیشه ای بار

تولید انواع میز شیشه ای بار در صنایع شیشه و آینه کولیوند          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

میز شیشه ای بار

 

 

میز شیشه ای بار

میزهای شیشه ای به منظور مختلفی در پروژه ها استفاده می شود که که هریک از آن ها دارای جلوه ی خاصی است در این مقاله به طور اختصاصی بهیک از محببو ترین طرح های میزهای شیشه ای بعنی میز شیشه ای بار و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای بار – خم

میزهای شیشه ای به طور کلی به سه دسته ی میز لیزری ، میز پایه استیل و میز خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم نسبت به سایر میزها جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قابل فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای بار – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگی باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای بار – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای بار – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای بار – مات 

میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم میشود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

میز شیشه ای بار – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که با ابعاد میز بیش از حد اساندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل کریستال بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای بار - ایسنتاگرام

 

میز شیشه ای بار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان میز شیشه ای بار را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای بار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای بار خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای بار در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

میز شیشه ای بار

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای بار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند