فهرست این مقاله

میز شیشه ای با پایه فلزی

تولید انواع میز شیشه ای با پایه فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

میز شیشه ای پایه فلزی

 

میز شیشه ای با پایه فلزی

با توجه به اینکه نمای داخلی ساختمان ها نیز مانند نمای خارجی ساختمان به سمت نمای شیشه ای سوق پیدا کرده است هر روز شاهد تولید محصولات شیشه ای در صنعت شیشه هستیم به طوری که حتی کالاهایی که در گذشته با چوب ساخته می شد نیز با استفاده از شیشه اجرا می شود از همین رو به بررسی یکی دیگر از میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای با پایه فلزی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف میزهای شیشه ای از جمله میز شیشه ای با پایه فلزی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

میزهای شیشه ای در ابتدا در کشور آلمان و ایتالیا تولید شد و در واقع طراحان دکوراسیون این دو کشور با استفاده از این نوع میزها فضای داخلی ساختمان به بهترین شکل ممکن طراحی کردند جالب است بدانید که خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون سایر کشورها قرار گرفت .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف رومیزی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشتری میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شود که اغلب از شیشه 16 میل و 20 میل کریستال استفاده می شود .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی با رنگ کرم تزیین شده باید از شیشه برنز برای تولید میز شیشه ای با پایه فلزی استفاده کرد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – طرح دار

شیشه های طرح دار نیز دارای دسته بندی های مختلفی است که از مهم ترین آن ها می توان به سندبلاست ، حکاکی ، اسید کاری و چاپ اشاره کرد ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند برای هر یک از فرآیند های ذکر شده یک دستگاه خاص و مجهز وجود دارد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای با پایه فلزی حکاکی شده از دستگاه اینگریوینگ استفاده می شود .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – ناهارخوری

متداول ترین نوع میز شیشه ای که معمولا بزرگترین نوع میز شیشه ای نیز محسوب می شود ، برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری از شیشه های 16 میل و 20 میل کریستال استفاده می شود چرا که علاوه بر ابعاد بزرگ شیشه ، ظروف شکستنی نیز روی این نوع میز به کرات قرار می گیرد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – جلو مبلی

برای ساخت میزهای شیشه ای جلو مبلی نیز ار شیشه های کریستال 12 میل و 16 میل استفاده می شود ، این نوع میزها نیز به کرات توسط طراحان دکوراسیون داخلی جهت تزیین فضای داخلی بکار می رود .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – اداری

در شرکت های بزرگ و معتبر نیز از میزهای شیشه ای در قست های مختلفی استفاده می شود به طور مثال در برخی از شرکت ها از این نوع میزها به عنوان میز کنفرانس استفاده می کنند و در برخی دیگر نیز از میز شیشه ای به عنوان میز مدیریت مجموعه بکار برده خواهد شد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – پبشخوان 

برای تولید میزهای شیشه ای فروشگاه و پیشخوان های مدرن نیز می توان از شیشه های با ضخامت 15 میل با پایه های فلزی استفاده کرد ، این نوع میزها با نام میز لاکچری نیز شناخته شده است .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – آشپزخانه

در آشپزخانه ها معمولا تعدادی پایه فلزی با فاصله های مختلفی قرار گرفته و شیشه با ضخامت بالا روی پایه ها به صورت UV چسبیده می شود ، برای تولید این نوع میزها بهتر است که از شیشه های کریستال استفاده کرد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – هوشمند 

طرح دیگری از میزهای شیشه ای مدرن که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است میز شیشه ای با پایه فلزی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

میز شیشه ای با پایه فلزی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز شیشه ای معرفی شده است .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با ابعاد 100 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل بکار برد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – رفلکس

در این طرح از میزهای شیشه ای مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – تاشو 

برای تولید برخی از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – مات 

به طور کلی میزهای شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، میزهای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برده می شود بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای با پایه فلزی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای با پایه فلزی - واتساپ

 

جهت سفارش میز شیشه ای با پایه فلزی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای با پایه فلزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای با پایه فلزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای با پایه فلزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A و پروفیل های استیل مرغوب استفاده می شود .

 

میز شیشه ای پایه فلزی

میز شیشه ای پایه فلزی

میز شیشه ای پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

میز شیشه ای با پایه فلزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای با پایه فلزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند