فهرست این مقاله

میز شیشه ای خم

تولید انواع میز شیشه ای خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای خم-

میز شیشه ای خم

طراجی منحصربفرد و بسیار زیبای میزهای شیشه ای با استقبال بسیار زیادی از طرف طراحان دکوراسون داخلی و عموم مردم مواجه شد و به نوعی افراد تمایلی به استفاده از میزهای چوبی و استیل ندارند یا اگر هم هنوز تمایل به استفاده از این نوع میزها وجود دارد نسبت به گذشته خیلی کمتر شده است ، در این مقاله به بررسی انواع میز شیشه های خم و چگونگی ساخت آن ها در صنایع شیشه و آینه کولیوند می پردازیم .

قبل از اینکه به بررسی انواع میز شیشه ای خم بپردازیم دقت نظر داشته باشید که برای تولید اینگونه میزها ابتدا باید قالب فلزی آن ساخته شود سپس شیشه را در ابعاد مورد نظر برش داده و به همراه قالب وارد کوره می کنیم پس از اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآمد آن را از کوره خارج می کنیم  و فرآیند سردسازی آن انجام خواهد شد .

 

میز شیشه ای خم تلویزیون 

اولین نوع میزهای شیشه ای که در چند سال گذشته با استفاده از شیشه های لاکوبل مشکی رنگی تولید شده اما طرح جدیدی که در صنایع شیشه و اینه کولیوند اجرا می شود میز تمام شیشه ای بدون پایه های استیل است ،ضخامت میز شیشه ای خم تلویزیون با ابعاد استاندارد ۴۰ * ۱۶۰ سانتی متر و با ارتفاع ۴۰ سانتی متر معمولا ۱۶ میل در نظر گرفته می شود .

 

میز شیشه ای خم جلو مبلی 

میزهای جلو مبلی معمولا دارای ابعاد استاندارد ۷۰ * ۱۳۰ سانتی متر است که با توجه به این ابعاد باید از شیشه ۱۲ میل یا ۱۶ میل برای ساخت میز شیشه ای استفاده کنیم البته با توجه به اینکه میزهای جلو مبلی اشیاء شکستنی روی آن قرار می گیرند می توان برای ایمنی بیشتر از شیشه ۲۰ میل هم استفاده کرد ، میز شیشه ای خم جلو مبلی در رنگ های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

میز شیشه ای خم عسلی

این نوع میزهای شیشه ای هم مانند میز شیشه ای جلو میلی جزء میزهای شیشه ای مبلمان قرار دارند و بهتر است که از نظر رنگ و ضخامت شیشه مطابق میز شیشه ای جلو مبلی در نظر گرفته شود ، میز شیشه ای خم عسلی برای هر ست مبلمان در سه اندازه مختلف تولید می شود البته در صورت تمایل می توانید ابعاد آن ها یکسان انتخاب کنید .

 

میز شیشه ای خم ناهارخوری

حساس ترین نوع میز شیشه ای که هنگام ساخت آن باید بسیار با ظرافت و دقت نظر عمل کرد چرا که اولا ابعاد میزهای شیشه ای ناهارخوری بسیار بیشتر از سایر میزهاست و اینکه با توجه به قرار دادن وسایل شکستنی روی میز احتمال شکستن شیشه وجود دارد بنابراین ضخامت شیشه باید ۲۰ میل در نظر گرفته شود در ضمن قالبی را انتخاب کنید که پیچ و خم کمتری برخوردار باشد .

 

میز شیشه ای خم اداری 

در طراحی های جدید و مدرن نمای شیشه ای حرفه ای ترین نمای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود به همین دلیل امروزه در اغلب شرکت ها شاهد استفاده از نمای شیشه ای در فضای داخلی ساختمان هستیم ، یکی از مواردی که می توان برای ایجاد نمای شیشه ای در شرکت ها بکار برد استفاده از میزهای شیشه ای اداری می باشد در ضمن امکان حک کردن لوگوی شرکت روی میزهای شیشه ای نیز وجود دارد .

 

میز شیشه ای خم کریستال و طرح دار

تمامی میزهای شیشه ای که در بالا شرح داده شد را می توان با استفاده از شیشه کریستال و طرح دار تولید کرد ، تولید میز شیشه ای خم با استفاده از شیشه کریستال موجب نمای بسیار زیبا و شفافی خواهد شد که هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می دهد و با استفاده از شیشه های طرح دار می توان میز شیشه ای خم چاپی و سندبلاست را تولید کرد به طوری که هر طرحی را که مد نظر دارید روی شیشه اجرا کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ روی شیشه قادر به چاپ تصاویر مختلف دو بعدی و سه بعدی روی شیشه می باشد از همین رو می توان میز شیشه ای خم طرح دار هم تولید کرد ، ضمنا اگر طرح خاصی را برای اجرای میز شیشه ای خم در نظر دارید می توانید طرح خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید و طرح شما به عنوان نمونه کار جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند اجرا خواهد شد .

 

میز شیشه ای خم رنگی

با توجه به اینکه شیشه های سکوریت رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل تولید شده است می توان میزهای شیشه ای را در رنگ های مختلفی اجرا کرد ، شیشه لاکوبل در واقع به شیشه هایی اطلاق می شود که یک طرف آن رنگ شده است ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از میز شیشه ای خم مشکی استفاده کرد .

 

میز شیشه ای خم طرح دار

برخی از میزهای شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سکوریت طرح دار تولید شده به طور مثال در مراکز تجاری لوگوی مجموعه روی میز شیشه ای به صورت رنگی و مات وجود دارد .

 

میز شیشه ای خم مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته شیشه سندبلاست و شیشه ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت مات وجود دارد .

 

میز شیشه ای خم کامپیوتر

طراحان دکوراسیون داخلی اداری نیز تمایل بسیاز زیادی به استفاده از میزهای کامپیوتر شیشه ای دارند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند این میزهای را در ابعاد و رنگ های مختلفی تولید می کند ، برای تولید میز شیشه ای خم کامپیوتر معمولا یک طبقه شیشه ای نیز در پایین میز جهت قرار دادن کیس نصب خواهد شد که به دو روش UV و با بست های فلزی صورت می گیرد .

 

میز شیشه ای خم کنسول

برخلاف گذشته که اغلب از ورق های MDF و PVC جهت تولید میزهای شیشه ای کنسول استفاده می شد با بکار بردن شیشه های با ضخامت بالا می توان میزهای شیشه ای کنسول را در طرح های مختلفی تولید کرد البته میز شیشه ای خم کنسول به دلیل عرض کم معمولا با استفاده از شیشه های ۱۶ میل کریستال و وین وایت تولید می شود .

 

میز شیشه ای خم آشپزخانه

یکی دیگر از میزهای شیشه ای خم که مخصوص آشپزخانه ها طراحی شده است به طوری که ابعاد آن تقریبا مشابه میز شیشه ای ناهارخوری است و معمولا از شیشه ۲۰ میل برای تولید آن بکار می رود .

 

میز شیشه ای خم مطالعه

میزهای مطالعه جدید نیز با استفاده از شیشه های کریستال ۱۶ میل و ۲۰ میل دیاموند شده تولید می شود ، در صورت لزوم می توان کشوهای چوبی را زیر میز تعبیه کرد و وسایل آموزشی را در آن قسمت قرار داد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای خم مطالعه با طول ۱۲۰ سانتی متر ، عرض ۷۰ سانتی متر و ارتفاع ۸۰ سانتی متر از شیشه های ۱۶ میل کریستال استفاده می شود .

 

میز شیشه ای خم اسیدکاری شده

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو و پمپ فشار قوی استفاده خواهد شد .

 

میز شیشه ای خم حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میز شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه میز شیشه ای خم حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای خم هوشمند

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با استفاده از ریمون شیشه ها از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند با نام شیشه اسمارت و شیشه مات شونده نیز شناخته شده است لازم به ذکر است میز شیشه ای خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

میز شیشه ای خم هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز شیشه ای معرفی شده است ضمنا قیمت میز شیشه ای خم هوشمند تقریبا دو برابر میزهای شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

میز شیشه ای خم هوشمند محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای به شمار می رود که در بخش های مختلفی از ساختمان مانند اتاق مطالعه ، سالن پذیرایی و اتاق های خواب مورد استفاده قرار می گیرد .

 

میز شیشه ای خم اکریلیک

در این طرح با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های مخصوص نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد ضمنا میز شیشه ای خم اکریلیک در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

میز شیشه ای خم اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی بکار می برند .

 

میز شیشه ای خم اکلیلی 

طرح دیگری از میزهای شیشه ای خم که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، میز شیشه ای خم اکلیلی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود این نوع شیشه ها از شفافیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

میز شیشه ای خم با پایه فلزی

طرح جدیدی از میزهای شیشه ای مدرن که یک پایه فلزی یا چوبی زیر میز قرار خواهد گرفت ، این نوع میزها با نام میز شیشه ای لاکچری نیز شناخته شده است و در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، میز شیشه ای خم با پایه فلزی جذاب ترین طرح میزهای شیشه ای به شمار می رود ، این نوع میزها در ساختمان های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای خم کنفرانس

برای تولید میزهای شیشه ای کنفرانس باید از شیشه های ۱۶ میل و ۲۰ میل کریستال استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید یک میز با طول ۲۲۰ سانتی متر و عرض ۱۱۰ سانتی متر باید از شیشه های ۲۰ میل کریستال بکار برد .

 

میز شیشه ای خم فروشگاه 

برای فروشگاه ها و حتی مغازه های کوچک نیز نوعی از میزهای شیشه ای خم اجرا می شود که در واقع به عنوان پیشخوان نیز استفاده می شود بذین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای خم ضخیم

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ مانند میز شیشه ای ناهارخوری باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ۲۵۰ * ۱۰۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۵ میل بکار برد .

 

میز شیشه ای خم شامپاینی 

به طور کلی میزهای شیشه ای قهوه ای کم رنگ به دو دسته ی میزهای برنز و میزهای شامپاینی تقسیم می شود که در این بین میز شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای خم رفلکس

طرح خاص دیگری از میزهای شیشه ای مدرن که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود ، این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و مسی وجود دارد .

 

میز شیشه ای خم تاشو 

برای تولید برخی از میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت .

 

میز شیشه ای خم کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

میز شیشه ای خم ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای ۲۰ میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای دنیا قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای خم - اینستاگرام

 

میز شیشه ای خم - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای خم به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای خم و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است امکان تولید میز شیشه ای خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با شیشه های فلوت ، کلیر و کریستال وجود دارد که به طبع در صورت استفاده از شیشه کریستال نمای میز شیشه ای هم بسیار زیباتر خواهد شد .

 

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای یا پایه فلزی

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

میز شیشه ای خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند