فهرست این مقاله

میز شیشه ای دست دوم

تولید انواع میز شیشه ای دست دوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

میز شیشه ای دست دوم

 

میز شیشه ای دست دوم

میزهای شیشه ای به دلیل محبوبیت بسیار زیاد در بین مردم به کرات در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع میزها در ابعاد مختلفی تولید شده است که در این مقاله به بررسی آن به ویژه میز شیشه ای دست دوم می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای دست دوم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای دست دوم – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز شیشه ای محسوب می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده شده و قالب فلزی مورد نظر ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای دست دوم – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دتسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای دست دوم – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، و همچنین شیشه های رنگی لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای دست دوم – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای دست دوم – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که ابعاد معمولا 90 * 180 سانتی متر است به همین دلیل برای تولید آن باید از شیشه های 12 میل الی 16 میل استفاده کرد ، میز شیشه ای ناهارخوری امروزه در اغلب خانه ها وجود دارد .

 

میز شیشه ای دست دوم – جلو مبلی

برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی معمولا از شیشه های 10 میل و 12 میل استفاده می شود ، این نوع میزها به صورت خم و لیزری تولید شده است به همین دلیل در طراحی دکوراسیون مدرن کاربرد ریادی دارد .

 

میز شیشه ای دست دوم – دو طبقه 

میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه مدرن بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به میز متصل خواهد شد ، در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های دو طبقه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای دست دوم

 

میز شیشه ای دست دوم - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای دست دوم به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای دست دوم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای دست دوم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای دست دوم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

میز شیشه ای دست دوم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای دست دوم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند