فهرست این مقاله

میز شیشه ای گرد

تولید میز شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

میز شیشه ای گرد

 

میز شیشه ای گرد

میزهای شیشه ای در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی یک از این نوع میزها مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح میزهای شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای گرد به شمار می رود که در این مقاله بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای گرد – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای گرد – کریستال

میزهای شیشه ای را می توان با سه نوع شیشه فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید کرد که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای گرد – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای گرد – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای گرد – پایه فلزی

این طرح از میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه های خم و پایه های استیل تشکیل شده است به طور در طرح های جدید ساختار میز به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر پایه های استیل به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای گرد – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که معمولا دارای ابعاد 100 * 230 سانتی متر است به همین دلیل برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری باید از شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی نیز در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای ناهارخوری فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

میز شیشه ای گرد – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های مات بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

میز شیشه ای گرد - اینستاگرام

 

میز شیشه ای گرد - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز شیشه ای گرد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای گرد و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با شیشه های سوپر کلری و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند